NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12152692


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Styczeń 2020Narodowe Centrum Kultury ogłosiło nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu EtnoPolska 2020. Program zakłada dofinansowanie zadań wzmacniających tożsamość kulturową i uczestnictwo w kulturze na poziomie lokalnym i regionalnym.

pobierzdo góry

Informujemy, iż z uwagi na awarię sieci telefonicznej w dniu 07.01.2020 r. mogą występować problemy z połączeniem się z Biurem LGD „Razem dla Radomki” pod numer stacjonarny 48 38 58 996.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy osoby uczestniczące w projekcie „Akademia Menadżerów NGO” na kolejne spotkania z zakresu przygotowywania wniosków o dofinansowanie, które odbędą się w Jastrzębi i w Przysusze.

pobierzdo góry

Przypominamy, że do 17 stycznia 2020 r. trwa konkurs nr 4/2020 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w zakresie: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, dla których przyznawane jest wsparcie w kwocie 50 000,00 zł.

pobierzdo góry

W ramach projektu LGD „Razem dla Radomki” pn. „Akademia Menadżerów NGO” wybrane do dofinansowania zostało 5 „małych inicjatyw, w tym zadanie Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna polegającego na rozwoju organizacji.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania pn. Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie ponownej oceny wniosku 07/04/2019/RP (w celu dokonania korekty kryterium nr 9 Karty oceny wg kryteriów lokalnych)) .

pobierzdo góry

Do 24 stycznia 2020 r. można składać wnioski w ramach konkursu dotyczącego wzmacniania potencjału mazowieckich organizacji pozarządowych oraz budowania postaw aktywności obywatelskiej.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, które zorganizowane zostanie w dniu 23.01.2020 r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie.

pobierzdo góry

W ramach projektu „Akademia Menadżerów NGO” wybraliśmy do dofinansowania 5 małych inicjatyw, w tym projekt Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturowych na Ludową Nutę z Bieniędzic pt. „Muzycznie i tanecznie z Zespołem Śpiewaczym Bieniędzice”.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Wieniawie.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Marianowicach

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Bierwcach

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Skrzyńsku.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Bieniędzicach.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych we Wrzosie.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, które zorganizowane zostanie w dniu 23.01.2020 r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie.

pobierzdo góry

Zapraszamy serdecznie w sobotę do Skrzyńska na warsztaty nauki przyśpiewek ludowych połączone z biesiadą przy muzyce Kapeli Andrzeja Malika.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury specjalnego Biuletynu Informacyjnego, poświęconego realizacji inicjatyw na które LGD pozyskała wsparcie z projektów zewnętrznych. Warto nadmienić, iż w 2019 roku Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wygrało dotacje na realizację 10 projektów.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje osoby do opracowania autorskiego materiału dydaktycznego do szkolenia e-learningowego – Podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje doradcy w zakresie współpracy z firmami w zakresie przeprowadzenia konsultacji z zakresu kreowania marki, , wdrażaniem nowych rozwiązań i wskazywaniem możliwości rozwoju firmy.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, które zorganizowane zostanie w dniu 05.02.2020 r. o godz. 11.00 w Domu Ludowym w Milejowicach.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił otwarty konkurs ofert, w którym na nabory przeznacza 2,7 mln złotych. Termin składania wniosków mija w dniu 17 lutego 2020 r.

pobierzdo góry

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z członkiniami Stowarzyszenia Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna oraz LGD "Razem dla Radomki" w programie Agrobiznes emitowanego na antenie Telewizji Polskiej.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.