finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Spotkanie w Jakubowie to kolejny z naszych przystanków na mapie konsultacji nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru gmin LGD Razem dla Radomki.

30.09.2022 | LSR, wrzesien2022

W zorganizowanym w czwartek spotkaniu, na które zaprosiła nas społeczność z Jakubowa (w tym Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Z Wichrowego Wzgórza” w Jakubowie oraz Dom Kultury w Przysusze) wzięli udział przedstawiciele samorządu gminy (Radni, Pracownicy Urzędu Gminy i Miasta), przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy i przedstawiciele rady parafialnej w Przysusze uczestnicząc w dyskusji na temat kształtu nowych funduszy w ramach wsparcia finansowego, które LGD „Razem dla Radomki” może zaplanować do przekazania w nowej perspektywie unijnej dla okresu lat 2023-2027.

Założenia nowego LSR’u, diagnozę potencjału lokalnego, kierunki możliwych działań i zakresy wsparcia finansowego, a także cele wytyczone we Wspólnej Polityce Rolnej przedstawili Prezes Stowarzyszenia Razem dla Radomki – Cezary Nowek oraz pracownik Biura – Arkadiusz Ostrowski.

.Spotkanie konsultacyjne jest jednym z elementów przygotowania nowej Lokalnej Strategii LGD „Razem dla Radomki”, która zostanie opracowana na okres lat 2023-2027 dla działania Wspólnej Polityki Rolnej i pozwoli nam na ubieganie się o kolejne wielomilionowe wsparcie finansowe na wdrażanie działań na obszar gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew.

Dziękujemy uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 13.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content