Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13193849


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Sierpień 2020Dziś 1 sierpnia o 17.00, w godzinie "W", o której wybuchło powstanie warszawskie, rozlegną się syreny alarmowe dla uczczenia 76. rocznicy rozpoczęcia zrywu. Powstanie warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

pobierzdo góry

Do 11 sierpnia 2020 roku zapraszamy do składania wniosków w konkursie grantowym, oferującym wsparcie programowe i instytucjonalne dla organizacji z całej Polski, które mierzą się z problemami wynikającymi z pandemii. Budżet konkursu to milion złotych.

pobierzdo góry

Przedstawiamy zdjęcia z uroczystego otwarcia Eko Skweru, który powstał w Pogroszynie w ramach projektu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Wsi Pogroszyn, które otrzymało dofinansowanie w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Angelika Połczyńska to najmłodsza osoba z grona laureatów konkursu Efektywny Młody Przedsiębiorca, prowadzącą firmę wprowadzającą nowatorskie rozwiązania w wykorzystaniu konopi włóknistej.

pobierzdo góry

Serdecznie zachęcamy do lektury nowej publikacji opracowanej na zlecenie Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w której prezentujemy zagadnienia związane robotyką i sposobem programowania w szkole podstawowej.

pobierzdo góry

Trwający od 3 czerwca 2020 r. nabór wniosków w ramach działania „Premie dla młodych rolników” został przedłużony. Młodzi rolnicy mogą je składać w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 17 sierpnia.

pobierzdo góry

Od 4 sierpnia do 27 października lokalne organizacje pozarządowe, domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z małych miejscowości mogą składać wnioski o dotację do 8 500 zł na półroczne działania z młodzieżą!

pobierzdo góry

Zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem w sprawie zapowiedzi podziału administracyjnego podziału województwa mazowieckiego wystosowane przez Zarząd Związku Województw RP.

pobierzdo góry

Fundacja PZU ogłosiła konkurs „Fundacja PZU z Kulturą”. Celem Konkursu jest zwiększenie dostępu do szeroko pojętej kultury dzieciom i młodzieży szkolnej )

pobierzdo góry

Już w najbliższy piątek (14.08.) Letnia Scena Wolanowa. Wystąpi Alberto Amati - muzyk, wokalista, który zaprezentuje przeboje włoskie i światowe od lat 50-tych do współczesnych.

pobierzdo góry

Firma z Ślepowronu zajmuje się realizacją wszelkiego rodzaju usług hydraulicznych w tym montażem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, a także magazynowania i zagospodarowania wody deszczowej.

pobierzdo góry

Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO – to konkurs skierowany do organizacji pozarządowych, powołanych do realizacji w ramach swej podstawowej działalności statutowej zadań w zakresie upowszechniania sportu i kultury fizycznej.

pobierzdo góry

W ramach Komponentu 2. Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie dotacje otrzymać mogą projekty służące zapewnieniu konkretnego udziału obywateli w procesie kształtowania polityki Unii w dziedzinach związanych z celami programu.

pobierzdo góry

Cyfrowy Wrzos to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Wrzosowisko” we Wrzosie, który polegał na realizacji warsztatów artystycznych (malarskich) oraz warsztatów komputerowych z wykorzystaniem druku 3D.

pobierzdo góry

26 sierpnia 2020 r. odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, mające na celu przeprowadzenie oceny wniosków złożonych do konkursu nr 6/2020 – Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 w Skrzynnie zorganizowana zostanie potańcówka ludowa, którą organizuje Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna. Wystąpią na niej kapele ludowe Jana Wochniaka, Piotra Bińkowskiego, Andrzeja Mandeckiego oraz zespół śpiewaczy Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet w Skrzynnie.

pobierzdo góry

26 sierpnia 2020 r. w Lisowie w gminie Jedlińsk odbyło się kolejne posiedzenie Rady naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, podczas którego Radni oceniali wnioski złożone do konkursu na rozwój istniejących przedsiębiorstw.

pobierzdo góry

Wczoraj odwiedziła nas ekipa programu Dzień Dobry TVN ze znanym kucharzem Mikołajem Reyem, którzy przyjechali skosztować przepysznych produktów dań przygotowywanych z papryki przytyckiej.

pobierzdo góry

Monika Kowal Villarroel to właścicielka firmy Kovi Group z Milejowic (gm. Zakrzew) - zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych - która otrzymała wyróżnienie w konkursie LGD na Efektywnego Młodego Przedsiębiorcę

pobierzdo góry

Wspaniały głos, świetne teksty, mistrzowskie aranżacje. W sobotę, 5 września w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli wystąpi Marek Dyjak z zespołem. Plenerowy koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” – operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej poszukuje trenerów do przeprowadzenia warsztatów dla organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.