NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10659789


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Sierpień 2019Dziś 1 sierpnia o 17.00, w godzinie "W", o której wybuchło powstanie warszawskie, rozlegną się syreny alarmowe dla uczczenia 75. rocznicy rozpoczęcia zrywu. Powstanie warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

pobierzdo góry

LGD "Razem dla Radomki" zaprasza osoby prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, lokale gastronomiczne, przedsiębiorców, organizacje zrzeszające osoby fizyczne, lokalne stowarzyszenia lub grupy nieformalne oraz szkoły z klasami o profilu gastronomicznym, do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryki.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” rozpoczyna realizację nowego projektu, ukierunkowanego na zaoferowanie interesujących i aktywizujących inicjatyw na rzecz seniorów i osób młodszych zamieszkujących obszary wiejskie.

pobierzdo góry

Gmina Wieniawa serdecznie zaprasza na tegoroczne święto dziękczynienia za plony, które odbędą się w czwartek 15 sierpnia. Zaplanowano wiele atrakcji, w tym występ gwiazdy sceny rocka i blusa - zespołu Dżem.

pobierzdo góry

Zmagania kulinarne kół gospodyń wiejskich i blogerów kulinarnych, warsztaty kulinarne i serowarskie oraz organizacja konkursu na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Doliny Radomki – to niektóre z założeń nowego projektu LGD.

pobierzdo góry

W najbliższą niedzielę odbędzie się 20 edycja największego święta papryki w naszym regionie. Z tej okazji zapraszamy Państwa na wywiad przeprowadzony z Wójtem Gminy Przytyk – Dariuszem Wołczyńskim.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 15 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

Wyróżnienie przyznawane dla organizacji, lokalnych liderów, społeczników w miniony czwartek, 15 sierpnia zostało wręczone Pani Alicji Ślifirczyk, w trakcje zorganizowanych Dożynek gminnych w Wieniawie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wynikach konkursu na dofinansowanie małych inicjatyw lokalnych, w ramach których wsparliśmy finansowo 5 projektów kwotami do 2000,00 zł.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów z zakresu fotografii i nagrywania filmów multimedialnych.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów komputerowych dla seniorów.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów fitness dla seniorów.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów tanecznych.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe poświęcone zakresowi otrzymania wsparcia i przygotowania projektów grantowych, które odbędzie się 27.08.2019 r. w Przysusze.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do Wrzosu, gdzie 31 sierpnia 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Wiejskiego Wesela w kulturze regionu radomskiego.

pobierzdo góry

Gmina Zakrzew serdecznie zaprasza na tegoroczne święto dziękczynienia za plony, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

pobierzdo góry

Gmina Wolanów wraz z partnerem "Razem dla Radomki" zachęca i zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dot. tradycji kulinarnych i marketingowych na przykładzie „Papryki przytyckiej” organizowanych, organizowanym w dniu 30.08.2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie w ramach projektu pn.„Wolanow Food Festival”.

pobierzdo góry

Zapraszamy na warsztaty z zakresu przygotowania wniosku i dokumentacji związanej z realizowanym przez LGD naborem wniosków na wybór projektów grantowych.

pobierzdo góry

Ogłaszamy konkurs na wybór Start-Upów – Lokalnych Inicjatyw, w którym przyznajemy wsparcie do 3000,00 zł na realizację projektów w zakresie edukacji lokalnej, animacji społeczno-kulturalnej i aktywizacji mieszkańców.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.