Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13194235


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Sierpień 2019Dziś 1 sierpnia o 17.00, w godzinie "W", o której wybuchło powstanie warszawskie, rozlegną się syreny alarmowe dla uczczenia 75. rocznicy rozpoczęcia zrywu. Powstanie warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

pobierzdo góry

LGD "Razem dla Radomki" zaprasza osoby prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, lokale gastronomiczne, przedsiębiorców, organizacje zrzeszające osoby fizyczne, lokalne stowarzyszenia lub grupy nieformalne oraz szkoły z klasami o profilu gastronomicznym, do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryki.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” rozpoczyna realizację nowego projektu, ukierunkowanego na zaoferowanie interesujących i aktywizujących inicjatyw na rzecz seniorów i osób młodszych zamieszkujących obszary wiejskie.

pobierzdo góry

Gmina Wieniawa serdecznie zaprasza na tegoroczne święto dziękczynienia za plony, które odbędą się w czwartek 15 sierpnia. Zaplanowano wiele atrakcji, w tym występ gwiazdy sceny rocka i blusa - zespołu Dżem.

pobierzdo góry

Zmagania kulinarne kół gospodyń wiejskich i blogerów kulinarnych, warsztaty kulinarne i serowarskie oraz organizacja konkursu na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Doliny Radomki – to niektóre z założeń nowego projektu LGD.

pobierzdo góry

W najbliższą niedzielę odbędzie się 20 edycja największego święta papryki w naszym regionie. Z tej okazji zapraszamy Państwa na wywiad przeprowadzony z Wójtem Gminy Przytyk – Dariuszem Wołczyńskim.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 15 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

Wyróżnienie przyznawane dla organizacji, lokalnych liderów, społeczników w miniony czwartek, 15 sierpnia zostało wręczone Pani Alicji Ślifirczyk, w trakcje zorganizowanych Dożynek gminnych w Wieniawie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wynikach konkursu na dofinansowanie małych inicjatyw lokalnych, w ramach których wsparliśmy finansowo 5 projektów kwotami do 2000,00 zł.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów z zakresu fotografii i nagrywania filmów multimedialnych.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów komputerowych dla seniorów.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów fitness dla seniorów.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Remix Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” – poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów tanecznych.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe poświęcone zakresowi otrzymania wsparcia i przygotowania projektów grantowych, które odbędzie się 27.08.2019 r. w Przysusze.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do Wrzosu, gdzie 31 sierpnia 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Wiejskiego Wesela w kulturze regionu radomskiego.

pobierzdo góry

Gmina Zakrzew serdecznie zaprasza na tegoroczne święto dziękczynienia za plony, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

pobierzdo góry

Gmina Wolanów wraz z partnerem "Razem dla Radomki" zachęca i zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dot. tradycji kulinarnych i marketingowych na przykładzie „Papryki przytyckiej” organizowanych, organizowanym w dniu 30.08.2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie w ramach projektu pn.„Wolanow Food Festival”.

pobierzdo góry

Zapraszamy na warsztaty z zakresu przygotowania wniosku i dokumentacji związanej z realizowanym przez LGD naborem wniosków na wybór projektów grantowych.

pobierzdo góry

Ogłaszamy konkurs na wybór Start-Upów – Lokalnych Inicjatyw, w którym przyznajemy wsparcie do 3000,00 zł na realizację projektów w zakresie edukacji lokalnej, animacji społeczno-kulturalnej i aktywizacji mieszkańców.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.