finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Relacja z Jarmarku Tyndy-Ryndy

12.07.2023 | lipiec2023

Kolejna edycja Jarmarku Tyndy-Ryndy, którą w niedzielę zorganizowało Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych na Ludową Nutę w partnerstwie z Gminą Wolanów i Samorządem Województwa Mazowieckiego ściągnęła do Bieniędzic wielu znakomitych muzykantów i liczną publiczność, która do późnych godzin wieczornych bawiła się na szóstej edycji tego wydarzenia. Warto zaznaczyć, że tegoroczna edycja jak również dwie poprzednie została wsparta dofinansowaniem udzielonym przez nasze Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki”.

Organizatorom reprezentowanym przez Pana Krzysztofa Mazurkiewicza oraz Pana Marcina Ciężkowskiego gratulujemy bardzo udanej inicjatywy, związanej z promocją i kultywowaniem dziedzictwa kultury ludowej – która zdążyła się już wpisać w kalendarz najważniejszych wydarzeń regionu radomskiego, na których występują wiejscy muzykanci. A w tym roku pojawili się na scenie w licznym gronie. Wystąpiły kapele Henryka Giedyka, Jana Wochniaka, Tadeusza Golusa, Mieczysława Zamkowskiego, Czesława Golińskiego, Jana Tarnowskiego, Stanisława Kotkowskiego oraz Radomskie Muzykanty i Rodzinna Kapela Foktów.  Wystąpiły zespoły śpiewacze z Bieniędzic, Kalina z Marianowic, Błotniczanki, Czerwone Korale i Biesiada Bierwiecka.

Wydarzenie współfinansowane jest przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach projekt współpracy „Kultura Lokalnie: Przestrzeń Inspiracji” który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3. „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content