NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12192873


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Październik 2019Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” jako partner Mazowieckiego Konwentu Animatorów Kultury w piątek zaprosi uczestników tego wydarzenia na wyjazd studyjny połączony z warsztatami pokazującymi dobre praktyki w zakresie animacji kultury na obszarach wiejskich.

pobierzdo góry

W piątek 4.10.2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie o godz. 18:00 odbędzie się koncert SOYKA TRIO w ramach projektu „II Jesienne spotkanie z kulturą”. Stanisław Soyka – wokalista jazzowy i piosenkarz, skrzypek, pianista, gitarzysta i kompozytor, poeta.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wyborze małych inicjatyw – lokalnych start-upów, w ramach których na 9 inicjatyw przekazaliśmy 15 tysięcy złotych wsparcia.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" uprzejmie informuje o wyznaczeniu terminu weryfikacji konsultacji mailowych, które wyznaczone zostały na dzień 08.10.2019 r. na godzinę 10.00.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie serdecznie zapraszają Państwa Redakcję na Kongres Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, które odbędzie się w dniach 10-11 października 2019 roku w Pałacu Domaniowskim (Konary 8, Gmina Wieniawa).

pobierzdo góry

W miesiącu wrześniu ruszył nasz kolejny projekt "Zderzenia Pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej", który realizowany jest w 6 miejscowościach (Bierwce - gm. Jedlińsk, Bieniędzice -gm. Wolanów, Skrzyńsko - gm. Przysucha, Marianowice - gm. Zakrzew oraz w Wieniawie, Wrzos - gm. Przytyk).

pobierzdo góry

W ubiegły czwartek, podczas organizowanego przez LGD „Razem dla Radomki” Kongresu Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze wybraliśmy tegorocznych laureatów konkursu na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne z obszaru Południa Mazowsza.

pobierzdo góry

Idea Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego powstała w 1995 roku w szwedzkiej Skanii i na duńskiej wyspie Bornholm. Prowadzi ona działania promujące regionalną żywność oraz tożsamość kulturową.

pobierzdo góry

Już w tym tygodniu 24 października 2019 r. zapraszamy do Mielejowic na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów kulinarnych organizowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” oraz Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Radomka”.

pobierzdo góry

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Kongresu Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze przygotowanej przez program Wieści z Mazowsza.

pobierzdo góry

Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie zaprasza w najbliższy piątek, 25.10.2019 r. na godzinę18.00 na koncert zespołu PLATEU.

pobierzdo góry

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór do Programów Ministra na 2020 rok. Wnioski można składać do 30 listopada.

pobierzdo góry

Za nami posiedzenie Rady oceniającej wnioski złożone przez organizacje pozarządowe i instytucje kultury w ramach projektu grantowego Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” dla których udzielimy wsparcie w kwocie 114 060 zł na zgłoszone inicjatywy.

pobierzdo góry

W ubiegłym tygodniu w Milejowicach (gm. Zakrzew), a we wtorek 29 października w Zbożennie i Dębinie (gm. Przysucha) gościliśmy na zaproszenie lokalnych środowisk i kół gospodyń wiejskich z kolejnymi warsztatami kulinarnymi.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją projektu Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” poszukuje trenerów w zakresie: Podstawy prawne NGO, Kreowanie wizerunku organizacji pozarządowej, Ochrona Danych Osobowych, Warsztaty Pisania wniosków, Wolontariat a wolontariat szkolny.

pobierzdo góry

W związku z realizacją zadania publicznego „Akademia Menadżerów NGO” - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje osoby do prowadzenia mobilnego doradztwa dla organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.