finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Otwarcie stacji ładowania pojazdów przez firmę Inter Serwis w gminie Wieniawa.  Projekt dofinansowany przez LGD Razem dla Radomki kwotą 179 267,00 zł.

6.03.2023 | marzec2023

Firma Inter Serwis Sp. z o.o. z miejscowości Zawady w gminie Wieniawa działając w w branży usług transportowych, odpowiedziała na stale rosnące zainteresowanie rynkiem e-mobility. W ramach realizacji operacji poszerzyła swoją działalność o świadczenie usług stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Zlokalizowana została ona w miejscowości Zawady –  bezpośrednio przy drodze krajowej S12 – drodze łączącej Piotrków Trybunalski- Radom – Lublin.

Dodatkowo stacja ładowania pojazdów elektrycznych wyposażona została w urządzenia do pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii (z zakupionej w ramach projektu instalacji paneli fotowoltaicznych) Inwestycja jest nastawiona na ochronę środowiska i zapobieganie zmianie klimatu. Stacja ładowania pojazdów służy do zasilania agregatów chłodniczych naczep samochodowych, które służą firmie do świadczenia usług transportowych, a obecnie zasilane są silnikami na olej napędowy.  

Stacja ładowania samochodów elektrycznych to urządzenie, które służy do ładowania elektryków oraz samochodów z opcją plug-in. Stacja to w dużym skrócie specjalnie przygotowane trzy stanowiska wyposażone w odpowiednio zaprojektowane ładowarki zasilane prądem z paneli fotowoltaicznych i lokalnej sieci energetycznej, do których właściciele podłączają swoje pojazdy elektryczne by naładować ich baterie i móc dalej korzystać ze zgromadzonej w nich energii. Jest to jedna ładowarka, która może obsłużyć kilka pojazdów, przy czym każdy z nich może być ładowany innym prądem przez przyłącze innego rodzaju. W naszym przypadku to przyłącza: CCS, CHADEMO, TYPE 2.

Dane adresowe: INTER SERWIS SP Z O O, ul. Kochanowskiego 1, 26-432 Zawady

Serdecznie gratulujemy pomysłu i realizacji kolejnej inicjatywy która wpływa na ochronę środowiska i klimatu.

Projekt dofinansowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content