Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14258750


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

22.12.2020 r.

Szkolenie on-line: Podstawy księgowości i sprawozdawczości finansowej w organizacji pozarządowej

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu skierowanym do przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji samorządowych, lokalnych liderów, oraz do osób które chcą zdobyć wiedzę w zakresie planowanego szkolenia.

Spotkanie poświęcone zostanie tematyce: Podstawy księgowości i sprawozdawczości finansowej w organizacji pozarządowej i odbędzie się w dniu 30.12.2020 r. (środa) o godzinie 12.00.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zagadnienia w zakresie podstaw księgowości i sprawozdawczości finansowej w organizacji pozarządowej (stowarzyszeń i kół gospodyń wiejskich). Przedstawione zostaną m.in. zasady dotyczący prowadzenia księgowości, sposobu księgowania środków, jednolity plik kontrolny. Organizacje dowiedzą się o obowiązkach związanych z prowadzeniem księgowości. obowiązkach sprawozdawczych.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny pod adresem http://www.razemdlaradomki.pl/images/lokalnianimatorzy/formularz_ksiegowosc.doc ) w terminie do dnia 30.12.2020 r. do godziny 11.00 na adres zarzad@razemdlaradomki.pl.

Spotkanie poprowadzi Pani Iwona Krymarys, która prowadzi biuro księgowe specjalizujące się prowadzeniu księgowości i kadr dla organizacji pozarządowych. Prowadzi liczne kursy i szkolenia, w tym webinaria. Aktywnie działa w Stowarzyszeniach (jest Prezesem dwóch), przez co jest jej bardzo dobrze znana specyfika NGO i rozliczeń z tym związanych. W swojej praktyce zawodowej miała do czynienia z rozliczaniem różnorodnych grantów i dotacji (małe dofinansowania np. od Urzędów Gmin, Powiatów, FIO, PROO, ASOS, Program Klub, projekty unijne (RPO, POWER).

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Aktywni Animatorzy Społeczności Lokalnych” – zadania dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka