NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11651411


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

03.08.2020 r.

Prezentujemy projekty dofinansowane przez LGD: Eko Skwer w Pogroszynie

Przedstawiamy zdjęcia z uroczystego otwarcia Eko Skweru, który powstał w Pogroszynie w ramach projektu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Wsi Pogroszyn, które otrzymało dofinansowanie w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

W wyniku realizacji projektu powstał Eko Skwer z ławeczką fotowoltaiczną Smark Eko City, tworząc kolejne miejsce do rekreacji i odpoczynku w Pogroszynie. Dodatkowo mieszkańcy wykonali we własnym zakresie i przy wsparciu Urzędu Gminy w Wieniawie prace związane z wyczyszczeniem i wyrównaniem terenu, przygotowali podłoże z kostki brukowej, krawężników, konstrukcję pergoli metalowych, oraz zamontowali 2 ławeczki i 4 tablice informacyjne. Inicjatywie towarzyszyły również spotkania i warsztaty z zakresu roli i zastosowania nowoczesnych technologii w życiu codziennym oraz historycznych pn. „Opowiedz nam o naszej małej Ojczyźnie”.

Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Pogroszyn, które na realizację projektu pt. „Witaj w Pogroszynie – Eko Skwer” otrzymało wsparcie finansowe w kwocie 15 000,00 zł przekazane przez LGD „Razem dla Radomki” w realizowanego konkursu grantowego. Wsparcie przekazane zostało w ramach środków unijnych w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

eko swer eko swer eko swer eko swer eko swer eko swer eko swer eko swer
pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.