NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10954928


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

08.10.2019 r.

Zapraszamy na Kongres Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie serdecznie zapraszają Państwa Redakcję na Kongres Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, które odbędzie się w dniach 10-11 października 2019 roku w Pałacu Domaniowskim (Konary 8, Gmina Wieniawa).

Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze jest członkiem ogólnoeuropejskiej sieci w której znajdziemy tradycyjne przetwory, lokalne produkty oraz unikalne dla danego regionu dania. Skupia w swoich szeregach producentów zdrowej i regionalnej żywności. W kongresie zaprezentują się członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze z całego województwa, jak również lokalni producenci: Piekarnia Wacyn, Hotel Karo, Pałac Domaniowski, Catering Camelot – Elżbieta Bień, Pasieka Murawscy, Wędliny z Gospodarstwa Państwa Pysiak, Hotel pod Różami, Przetwórnia Owoców Krakus, Bekon Wędliny z Szydłowca.

Podczas kongresu zaprezentują się członkowie Sieci, poprowadzony zostanie m.in. panel dyskusyjny o praktycznej realizacji idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Mazowszu. Zaprezentowane zostaną dobre praktyki oraz wyjazdy studyjne do przedsiębiorstw/gospodarstw zrzeszonych lub pretendujących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze. Podczas spotkania rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne z obszaru regionu radomskiego.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Biurze LGD „Razem dla Radomki” pod numerem tel. 48/385 89 96, e-mail zarzad@razemdlaradomki.pl.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.