finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

spływ kajakowy radomką

12.05.2022 r.

Zaproszenie na spływ kajakowy z LGD Razem dla Radomki

Już 22 maja 2022 r. organizujemy spływ kajakowy Rzeką Radomką, który odbywa się w ramach projektu współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” i realizowany jest dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020″.

Spływ adresowany jest do mieszkańców obszaru LSR „Razem dla Radomki” tj. obszaru gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha , Wieniawa, Wolanów, Zakrzew, a także do osób aktywnie działających na rzecz w/w obszaru i ma charakter nieodpłatny.

LGD „Razem dla Radomki” zaplanowało spływ na trasie od Brzózy do Ryczywołu (długość ok. 14 km – czas spływu ok. 4-5h). Spływ zaplanowano o godzinie 10.00, natomiast o godzinie 9.15 ustalono zbiórkę dla uczestników i transport busem z miejscowości Janiszew (ul. Zielona 127) do Brzózy. Po spływie dla uczestników zaplanowaliśmy obiad

.Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie w spływie decydować będzie kolejność zgłoszeń i ew. przynależność (członkostwo) uczestnika w Stowarzyszeniu Razem dla Radomki. W przypadku rezygnacji uczestnika ze spływu w terminie po 18.05.2022 r. będzie on zobowiązany do zwrotu kosztów jego uczestnictwa w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy.

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content