finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

AktualnościPodsumowanie projektów grantowych w Kłudnie.

28.04.2022 r.

Podsumowanie projektów grantowych w Kłudnie.

W niedzielę tanecznym folkowym wydarzeniem w Kłudnie (gm. Wieniawa) zostały podsumowane dwa projekty grantowe dofinansowane w ramach unijnych środków finansowych przekazanych przez LGD „Razem dla Radomki”.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu wydarzenia i gratulujemy organizatorom wspólnej inicjatywy, która została zorganizowana w ramach projektów „Na ludowo i z tradycją w Gminie Wieniawa”, realizowanego przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie oraz Stowarzyszenie Oświatowe Wieniawa, oraz dla inicjatywy pn. „Skrzynno Inspiruje Mieszkańców” realizowanego przez Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna. Miłym akcentem wydarzenia był stół z potrawami wielkanocnymi przygotowany przez mieszkające w świetlicy wiejskiej w Kłudnie Panie z Ukrainy.

A o walory artystyczne zadbały: Zespół folklorystyczny „Wieniawa”, zespół śpiewaczy Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna, Kapele Andrzeja Mendecki i Jana Wochniaka.

Obydwa wydarzenia współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” pn. „Wsparcie inicjatyw lokalnych”, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Fotografie: Joanna Zawadzka

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content