Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14256760


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

17.11.2021 r.

Prezentujemy firmy powstałe w ramach premii na start od LGD „Razem dla Radomki” MK Pracownia Kreatywna Maria Kosińska.

Dzisiaj prezentujemy Państwu informacje o kolejnej firmie utworzonej w 2021 roku, która otrzymała od LGD Razem dla Radomki premię na start (utworzenie działalności) w kwocie 50 000,00 zł.

MK Pracownia Kreatywna Marii Kosińskiej to firma specjalizująca się w zakresie produkcji filmowej, fotograficznej i prowadzenia zajęć edukacyjnych.

Środki uzyskane z dofinansowania przeznaczone zostały do zakupu niezbędnego sprzętu foto/video, w tym m.in.: obiektywów, aparatów bezlusterkowych, drona, stabilizatora i laptopa. Zakupiony najwyższej klasy sprzęt zapewnia firmie uzyskiwanie świetniej jakości obrazu, a to przekłada się na wysoki poziom końcowy realizowanych nagrań i reportaży.

Firma specjalizuje się w: produkcji filmów promocyjnych, reklam i spotów na social-media, realizacji reportaży fotograficznych okolicznościowych i ślubnych, produkcji filmów typu videoblog, video relacji z eventów. W ofercie firmy znajdziemy również autorskie warsztaty twórczości, warsztaty artystyczne, fotograficzne oraz zajęcia arteterapii.

Serdecznie polecamy firmę, z którą nasze LGD Razem dla Radomki miało okazję już współpracować, przy realizacji świetnych warsztatów fotograficznych, warsztatów artystycznych (chlapidła), które kierowane były do seniorów i do młodzieży.

Dane adresowe: MK Pracownia Kreatywna Maria Kosińska, Wymysłów 36, 26-625 Wolanów. Strona internetowa: https://www.instagram.com/maria.kosinska.foto/

Dofinansowanie przyznane przez Stowarzyszenie Razem dla Radomki ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka