Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14642371


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

25.02.2021 r.

Konkursy w obszarze kultury i dziedzictwa kulturowego dla organizacji pozarządowych.

Przypominamy organizacjom pozarządowym o trwających konkursach, w których mogą otrzymać dofinansowanie na realizację własnych pomysłów (inicjatyw) w obszarze kultury.

Początek roku, w tym okres miesięcy lutego i marca to czas w którym można zgłaszać swoje pomysły na realizację projektów .

Poniżej przedstawiamy przykładowe konkursy, na które można obecnie składać wnioski:

  • 1,5 miliona złotych dostępnych jest na działania w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Mazowieckiego na działania skierowane w zakresie Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na 2021 r. Termin składania wniosków mija 12 marca 2021 r. (Szczegóły dostępne na stronie: https://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/konkursy-ofert?kid=80)
  • trwa nabór do kolejnej edycji Kultura Interwencje. Budżet konkursu wynosi 10 mln złotych. (Szczegóły dostępne na stronie: https://www.nck.pl/dotacje-i-stypendia/dotacje/programy-dotacyjne-nck/kultura-interwencje/aktualnosci/nabor-wnioskow-2021)

  • Lato w teatrze. Wsparcie na projekt do 40 000,00 zł. Termin wysyłania zgłoszeń do 26.03.2021 r.. Informacja: https://fundusze.ngo.pl/346128-lato-w-teatrze-2021-346128.html
  • Scena dla tańca - informacje o konkursie dostępne pod adresem: https://fundusze.ngo.pl/346128-lato-w-teatrze-2021-346128.html
  • Propagowanie idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze oraz upowszechnienie produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych – czyli to co związane z dziedzictwem kulinarnym naszego bogatego regionu. Na wsparcie przeznaczono po 10 000,00 zł na projekt. Ogłoszenie - https://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/konkursy-ofert?kid=77

To tylko niektóre z obecnie trwających konkursów. Polecamy do odwiedzania stron www.dialog.mazovia.pl i www.ngo.pl gdzie znajdują się informacje o aktualnie trwających naborach.

Dodamy również, że nasze Stowarzyszenie na przestrzeni I i II kwartału 2021 roku planuje ogłosić kolejny konkurs na realizację projektów grantowych dla org. pozarządowych, instytucji kultury, osób fizycznych.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka