dofinansowanie 2024-2027

Wsparcie na wdrażanie i zarządzanie strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRROW.

logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Projekt, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, którego celem jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Wskaźnikiem osiągnięcia celu operacji jest finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Poddziałanie 19.4. „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego programem PROW 2014-2020.
Projekty współpracy współfinansowane są w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
badanie efektywności energetycznej
ankieta monitorująca
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

TVP Regionalna z wizytą u LGD Razem dla Radomki

4.08.2016

We wtorek, 2 sierpnia gościliśmy przedstawicieli Polskiej Telewizji Publicznej, którzy na obszarze naszego LGD przygotowywali materiały filmowe, które jeszcze w miesiącu sierpniu zostaną wyemitowane na antenie TVP Regionalna.

Przygotowane reportaże pokażą nie tylko działania naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, ale również przedsiębiorczych rolników i producentów: Łukasza Jankowskiego, producenta papryki z Dęby (gm. Przytyk), Łukasza Murawskiego – producenta miodów „Pasieka Murawscy” z Woli Wacławowskiej (gm. Zakrzew). Pokazany zostanie też Park Historyczny „Rycerze Bogurodzicy” w Taczowie o którym opowie Wójt Gminy – Sławomir Białkowski, oraz projekt „Poszukiwacze Kultury” realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic, mający na celu aktywizację mieszkańców i realizację warsztatów artystyczno-kulturalnych.

O planowanym terminie emisji nagranych reportaży poinformujemy Państwa na łamach naszych stron internetowych, a poniżej prezentujemy zdjęcia z nagrywania reportażu w Bierwcach.

bierwce bierwce bierwce

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2025 stowarzyszenie lgd razem dla radomki
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć