Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13193785


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Marzec 2019Serdecznie zapraszamy na ostatni dzień karnawału do Jedlińska, gdzie odbędzie się unikatowe wydarzenie – Jedlińskie Zapusty, organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej.

pobierzdo góry

Celem strategicznym programu jest szerokie włączanie mieszkańców Polski w świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z odzyskaniem i odbudową państwowości.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" ogłasza nabór na stanowisko pracy związane ze świadczeniem usług informatyczno-graficznych na potrzeby realizacji działań Biura LGD "Razem dla Radomki" w ramach projektu realizowanego dla Poddziałania 19.4. "Wspieranie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"

pobierzdo góry

Trwa nabór w nowym konkursie, skierowanym do organizacji pozarządowej z całej Polki. PROO, czyli pierwszy w historii Polski program który pozwoli organizacjom pozyskać środki nie na konkrety projekt, lecz na wzmocnienie swoich zasobów. Do zdobycia jest nawet 700 000 zł!

pobierzdo góry

Dzień Kobiet, to coroczne święto obchodzone 8 marca, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie Kobiet. Jest to święto o stosunkowo długiej tradycji ustanowione ponad 100 lat temu.

pobierzdo góry

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje, grupy nieformalne na spotkanie szkoleniowe, które zorganizowane zostanie w dniu 13.03.2019 r. o godz. 14.00 w Biurze LGD „Razem dla Radomki”, mieszczącym się w Janiszewie przy ul. Zielonej 127.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim zaprasza mazowieckie sołectwa do udziału w konkursie „Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – Sukcesy widać po sąsiedzku”

pobierzdo góry

W dniach 25-27 marca w Hotelu Iska w Radomiu odbędzie się 3 dniowe bezpłatne szkolenie. Dzięki udziałowi w szkoleniu, będziecie Państwo mogli poznać najnowsze przepisy w zakresie: prawa gospodarczego, ekonomii z elementami polityki przemysłowej, prawa pracy, ekonomii przedsiębiorstwa, analizy finansowej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w zakresie: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób w wieku 50+.

pobierzdo góry

Od 2019 r. sprawozdania finansowe sporządzamy, podpisujemy i przekazujemy do odpowiedniego urzędu w formie elektronicznej. Zachęcamy do lektury informacji jak przygotować sprawozdanie krok po kroku.

pobierzdo góry

Informujemy o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy dla następującego działania: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób w wieku 50+.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim zaprasza sołtyski, działaczki kół gospodyń wiejskich i lokalnych grup działania czy aktywistki społeczne do udziału w konkursie „Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim”.

pobierzdo góry

22 marca 2019 roku o godz.18.00 w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa ks. Stanisława Drąga. Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert fortepianowy Roberta Grudnia, wybitnego muzyka i kompozytora.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób w wieku 50+, które zorganizowane zostanie w dniu 26.03.2019 r. o godz. 14.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o terminie składania fiszek projektów w ramach ogłoszonego naboru wniosku Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób w wieku 50+, który mija w dniu 28 marca 2019 r.

pobierzdo góry

W dniu 22.03.2019 roku LGD uczestniczyło w konferencji pn. „Produkt lokalny i tradycyjny w świetle nowych możliwości lokowania go na rynku”. Konferencja odbyła się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe które odbędzie się 5 kwietnia 2019 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Przytyku

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.