finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Archiwum – maj 2022

Dobre praktyki w promocji turystyki na obszarach wiejskich i miejsko-wiejskich. Relacja z wyjazdu studyjnego LGD Razem dla Radomki

Dobre praktyki w promocji turystyki na obszarach wiejskich i miejsko-wiejskich. Relacja z wyjazdu studyjnego LGD Razem dla Radomki

W dniach 28 i 29 maja 2022 roku LGD „Razem dla Radomki” zorganizowało wyjazd studyjny związany z prezentacją dobrych praktyk – ukazujących sposób budowy silnej marki turystycznej obszarów wiejskich i miejsko wiejskich w aspekcie wykorzystania lokalnego dziedzictwa i historii, kreowania nowych działań i rozwiązań wpływających na wzrost turystów i osób odwiedzających obszary wiejskie.

czytaj dalej
Relacja z Walnego Zebrania LGD i seminarium promującego turystykę w Dolinie Radomki.

Relacja z Walnego Zebrania LGD i seminarium promującego turystykę w Dolinie Radomki.

W czwartek, 26 maja w Zajeździe Regina w Strzałkowie LGD zorganizowało Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które połączone zostało z konferencją promujące działania mające na celu rozwój turystyki i obszaru LGD dla projektu współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”.na którego realizację pozyskaliśmy 200 000,00 zł wsparcia unijnego. W zorganizowanym spotkaniu udział wzięli przedstawiciele organizacji pozarządowych, sektora samorządowego, przedsiębiorcy i lokalni liderzy – członkowie LGD „Razem dla Radomki”, którzy na co dzień podejmują działania na rzecz rozwoju gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew.

czytaj dalej
Relacja ze Spływu Kajakowego Rzeką Radomką

Relacja ze Spływu Kajakowego Rzeką Radomką

W niedzielę 22 maja 2022 roku Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zorganizowało spływ kajakowy Rzeką Radomką, w którym udział wzięło 16 osób – przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji kultury i przedsiębiorców z terenu działania LGD „Razem dla Radomki”.

czytaj dalej

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content