Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13194137


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Listopad 2018Prezentujemy zdjęcia z realizowanych warsztatów kulinarnych pn. „Tradycyjna Kuchnia Mazowsza w nowej odsłonie” w Pogroszynie. Kulinarne zmagania prowadziła Pani Elżbieta Bień z Cateringu Camelot, członek Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza.

pobierzdo góry

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór do Programów Ministra na 2019 rok. Wnioski można składać do 30 listopada.

pobierzdo góry

W dniach 25 - 27 października 2018 odbył się wyjazd dla członków i producentów z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” pn. „Z wizytą na Wschodnim Mazowszu” połączony z prezentacją dobrych praktyk.

pobierzdo góry

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku na terenie OSIR oddało do dyspozycji mieszkańców gminy, a także odwiedzających nas turystów kolejne obiekty z tzw. małej infrastruktury rekreacyjno-sportowej, tj. piramidę linową i huśtawkę bocianie gniazdo.

pobierzdo góry

Radomska Inicjatywa Oberkowa zaprasza na drugie tej jesieni i ostatnie w tym roku, Zawirowania Radomskie. Cykl dedykowany jest popularyzowaniu tradycji muzycznych i tanecznych Ziemi Radomskiej. To drugie wydarzenie z nową formuła, skupioną na konkretnym obszarze regionu i poszerzonej o warsztaty instrumentalne.

pobierzdo góry

11 listopada – to więcej niż tylko rocznica związana z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku. 11 listopada to czas, kiedy możemy powrócić myślą do historii naszego kraju.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do lektury wydawnictwa informacyjnego naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, na łamach którego dzielimy się z realizowanymi przez nas inicjatywami.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej „Radomka” ogłasza konkurs na najlepsze dania/produkty wytwarzane na obszarze Południowego Mazowsza.

pobierzdo góry

Zapraszamy do Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze 18.11.2018 roku godzina 14:00 na prezentację projektu składającego się z serii nagrań filmowych oraz publikacji związanych z dokumentowaniem ginącego, lokalnego folkloru.

pobierzdo góry

15 i 16 listopada 2018 r. Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zorganizowało w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu, oraz w Zespole Szkół nr 2. im Ludwika Skowyry w Przysusze szkolenia i warsztaty kulinarne.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na cykl spotkań warsztatowych w ramach Akademii Animatorów NGO, które zorganizowane zostaną w siedzicie Centrum, w Radomiu przy ul. Struga 1.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bierwce i Okolic zaprasza w najbliższy piątek do Bierwiec na niecodzienne spotkanie, na kulinarne rewolucje gdzie rywalizować będą ze sobą dwie drużyny.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do Wrzosu na dziesiątą już edycję Folkowe Andrzejki, które od początku współorganizujemy przy współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową we Wrzosie oraz Stowarzyszeniem „Wrzosowisko”.

pobierzdo góry

Kolejnym etapem realizowanego projektu „Smaki (Nie)zapodanie” było zorganizowane w dniu 23.11.2018 r. listopada zmagań kulinarnych, gdzie rywalizowały dwie drużyny: Pani Sylwii Malinowskiej, MasterChefa oraz Pań z Biesiady Bierwieckiej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Razem dla Radomki w dniu 22 listopada 2018 zorganizowało I Kongres Szlaków Kulinarnych Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, realizowany w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Wieniawie serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl spotkań warsztatowych w ramach Akademii Animatorów NGO.

pobierzdo góry

Jeszcze tylko do 17 grudnia 2018 roku można wnioskować o dofinansowanie w ramach IX edycji konkursu Fundusz Naturalnej Energii.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" wspólnie z Urzędem Gminy w Wolanowie serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl spotkań warsztatowych w ramach Akademii Animatorów NGO.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.