Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13194213


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lipiec 2020W odpowiedzi na wyzwania i problemy związane z pandemią koronawirusa Fundacja im. Stefana Batorego oferuje wsparcie finansowe dla organizacji społecznych.

pobierzdo góry

Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie ogłosił nabór ofert w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

pobierzdo góry

Zapraszamy na szkolenie z zakresu przygotowania wniosku i dokumentacji związanych z naborem wniosków na wybór operacji w zakresie Rozwoju Istniejącego Przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się 13.07.2020 r. o godzinie 11.00 w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie.

pobierzdo góry

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby przygotowujące dokumentację do trwającego naboru wniosków w LGD „Razem dla Radomki” w zakresie Rozwoju istniejącego przedsiębiorstwa do lektury opracowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informatora.

pobierzdo góry

Piotr Walczak, to młody przedsiębiorca z gminy Jedlińsk – właściciel firmy Image Produkcja, specjalizującej się w produkcji mebli, opakowań reklamowych i systemów wystawienniczych. W konkursie LGD na Efektywnego Młodego Przedsiębiorcę otrzymał Nagrodę Główną.

pobierzdo góry

Bartłomiej Ślizak – to właściciel firmy Pro-Works z Wieniawy, specjalizującej się w realizacji budowy oczyszczalni ścieków, montażu kanalizacji ciśnieniowej, wprowadzające proekologiczne rozwiązania w realizowanych usługach.

pobierzdo góry

Damian Firlej to właściciel utworzonego w 2018 roku gabinetu weterynaryjnego w Garnie w gminie Wolanów, w którym dba o zdrowie i dobrostan zwierząt z terenu regionu radomskiego.

pobierzdo góry

Informujemy, że od 1 czerwca w Biurze LGD „Razem dla Radomki” obowiązują zmienione zasady obsługi interesantów, wprowadzone z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenienia się choroby zakaźnej COVID-19,

pobierzdo góry

Informujemy, że z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami i zbliżający się termin zakończenia naborów wniosków wyznacza się termin przesyłania zapytań i konsultacji e-mailowych do dnia 16.07.2020 roku do godziny 15.00.

pobierzdo góry

Nowa inicjatywa LGD Razem dla Radomki uzyskała wsparcie Samorządu Województwa Mazowieckiego w konkursie w zakresie kultury, sztuki i ochrony dóbr i dziedzictwa narodowego.

pobierzdo góry

Informujemy, że termin składania wniosków w ramach trwającego konkursu na wybór operacji dla działania „Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa” mija w dniu 20.07.2020 r. o godzinie 15.00.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 22 lipca 2020 roku o godzinie 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Pogroszynie w gminie Wieniawa odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Inicjatywa naszego Stowarzyszenia zatytułowana „Aktywni Animatorzy Społeczności Lokalnych” znalazła się wśród dofinansowanych projektów w zakresie aktywizacji i rozwoju organizacji pozarządowych w konkursie Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

pobierzdo góry

Robert Cieślik prowadzi firmę RRC Moto w Przysusze, która zajmuje się sprzedażą wyselekcjonowanych aut. Posiada certyfikaty współpracy z producentami aut.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przyznało kolejne środki finansowe w ramach ogłaszanych w 2020 roku konkursów na wybór wniosków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.