NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12156841


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lipiec 2018Rusza nowa edycja konkursu grantowego FIO Mazowsze Lokalnie, skierowanego na realizację inicjatyw oddolnych, wsparcia grup samopomocowych i rozwój organizacji. Termin naboru wniosków trwa od 5 do 19 lipca 2018 r.

pobierzdo góry

14 czerwca 2018 roku, w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego spotkali się najlepsi w kraju rolnicy i przedstawiciele najprężniej rozwijających się firm agrobiznesowych na Gali konkursu Agroliga, który promuje przedsiębiorców działających w branży rolno-spożywczej oraz wyróżniających się rolników. Obecna edycja była jubileuszową, 25.

pobierzdo góry

To kolejny nowy projekt który Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” będzie realizowało w 2018 roku. Produkty tradycyjne i lokalne Doliny Radomki - w Sieci realizować będziemy w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej „Radomka”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Wsi Pogroszyn zakończyło realizację projektu pod nazwą „Senior Fit” realizowanego w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki” , polegającego na utworzeniu siłowni na powietrzu.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy w dniu 13.07.2018 r. na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące zasad przygotowania wniosków (fiszek) do konkursu dotacyjnego w którym można otrzymać dotacje w kwocie od 1500,00 do 5000,00 zł.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zaprasza do składania ofert dotyczących Realizacja serii nagrań wideo podczas festiwalu - Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka w Wieniawie w dniu 22.07.2018 r.

pobierzdo góry

Projekt uzyskał wsparcie w ramach konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018 dla priorytetu Aktywne Społeczeństwo. Ma on na celu budowę silnego i aktywnego społeczeństwa na obszarze powiatu radomskiego i przysuskiego, poprzez zwiększenie liczby osób, lokalnych liderów.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 poszukujemy Doradcy dla org. pozarządowych

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenerów do prowadzenia warsztatów w następujących obszarach tematycznych:

pobierzdo góry

Już w najbliższą niedzielę, tj. 22 lipca br. w muszli koncertowej przy GOK- u w Wieniawie, odbędą się XII Spotkania z Folklorem im. Stanisława Stępniaka. Na tej niezwykłej imprezie zagoszczą kapele i zespoły śpiewacze, które będą rywalizowały o tytuł najlepszych.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania naszego Biuletynu Informacyjnego, w którym przedstawiamy podsumowanie dziesięciu lat pracy Stowarzyszenia i jego członków na rzecz rozwoju obszarów wiejskich terenu gmin Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew.

pobierzdo góry

Wybieramy najlepsze potrawy i dania z papryki. Zachęcamy do udziału osoby prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, lokale gastronomiczne, przedsiębiorców, organizacje zrzeszające osoby fizyczne, lokalne stowarzyszenia lub grupy nieformalne, oraz szkoły z klasami o profilu gastronomicznym.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.