Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13193766


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Kwiecień 2017Fundacja Batorego zaprasza organizacje pozarządowe, domy kultury, parafie, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe (nie muzyczne) z województwa mazowieckiego, prowadzące amatorskie zespoły chóralne, do składania wniosków o wsparcie z Funduszu im. Staszka Jonczyka „Śpiewaj”. Wnioski przyjmowane są do 1 maja 2017.

pobierzdo góry

Fundacja „Merkury” wraz ze Wspólnotą Roboczą Związków Organizacji Socjalnych WRZOS zapraszają do zgłaszania pomysłów na działania innowacyjne wspierające osoby niepełnosprawne w procesie aktywizacji zawodowej.

pobierzdo góry

Gmina Przytyk zaprasza na kolejny seans filmowy realizowany w ramach cyklu „Kino na Trawie”. Tym razem „kinomaniaków” zaprasza do Sali Konferencyjnej Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie. 7.IV o godz. 19.00 zaprezentowany zostanie film animowany „Bystry Bill”

pobierzdo góry

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie z zakresu tematyki związanej z funduszami unijnymi, poznać specyfikę pracy w III sektorze oraz pozyskać cenne doświadczenie przydatne do rozwoju kariery zawodowej, to jest to oferta skierowana dla Ciebie.

pobierzdo góry

25.03.2017 r. weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Do najważniejszych zmian należą m.in.: usprawnienie procedury wymiany informacji pomiędzy ministrem właściwym do spraw zabezpieczenia społecznego ...

pobierzdo góry

W prezentowanym cyklu artykułów chcemy Państwu przybliżyć tematykę związaną z inkubatorami przetwórstwa lokalnego, dla których w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ...

pobierzdo góry

Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL to bogactwo folkowych strojów, najcenniejsze smaki regionów, a do tego taniec i śpiew i wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim miłośnikom polskiej wsi...

pobierzdo góry

Dostępne są już wyniki pierwszej oceny konkursu FIO Mazowsze Lokalnie, nadesłanych w ramach ścieżek Inicjatywy Oddolne oraz Wsparcie grup samopoomocych. Wśród ocenionych projektów do II etapu zostały zakwalifikowane projekty od organizacji partnerskich LGD Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zaprasza do składania ofert dotyczących zakupu urządzenia wielofunkcyjnego. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest do realizacji oferty, określonej w zapytaniu o cenę.

pobierzdo góry

W prezentowanym cyklu artykułów chcemy przybliżyć tematykę związaną z inkubatorami przetwórstwa lokalnego, dla których w ramach PROW 2014-2020 nasze LGD dokona naboru wniosków o wybór podmiotu który utworzy w/w jednostkę.

pobierzdo góry

W odbywających się w ubiegły weekend Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel w Kielcach, stoisko Województwa Mazowieckiego na którym zaprezentowali się przedstawiciele LGD „Razem dla Radomki” po raz kolejny zdobyło I miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko targów.

pobierzdo góry

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na realizację w 2017 roku programu "Klub". Wnioski należy składać do 21 kwietnia 2017 r.

pobierzdo góry

Od 10 kwietnia do 9 maja 2017 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi i ich rozwój".

pobierzdo góry

W przededniu Świąt Wielkiej Nocy przedstawiamy Państwu kolejny numer naszego wydawnictwa, życząc Wesołych Świąt, pełnych pokoju i nadziei, a także zdrowia i radości z wiosennego odradzania życia oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

pobierzdo góry

Nivea Polska w tym roku organizuje konkurs w ramach akcji „ Podwórko talentów Nivea”. To dzięki nim w ostatnich latach stworzyli już 180 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski.

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 20 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.00 w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” – mające na celu przeprowadzenie procedury wyboru operacji zgłoszonych w ramach naborów wniosków prowadzonych przez LGD

pobierzdo góry

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na wyjątkowy projekt muzyczny: koncert jazzowy połączony z wierszami Krystyny Miłobędzkiej, w mistrzowskiej interpretacji Jana Peszka. Miłobędzka przeżywa obecnie drugą literacką młodość. We Wsoli w dialog z jej utworami wchodzić będzie muzyka jazzowa w wykonaniu zespołu Silberman and "Three of a Perfect Pair".

pobierzdo góry

Gmina Przytyk zaprasza do udziału w IV edycji wielowymiarowej imprezy plenerowej, organizowanej na pamiątkę zawarcia w Przytyku związku małżeńskiego pomiędzy Janem Kochanowskim z Dorotą Podlodowską. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się na przestrzeni miesiąca kwietnia i maja.

pobierzdo góry

Przygotowany został projekt rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” oraz operacje typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego” objętego PROW2014-2020.

pobierzdo góry

W czwartek – 4 maja o godzinie 12.00 w siedzibie Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy 100 lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysusze.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Informacja

26.04.2017 r.

Informujemy, że z uwagi na problemy techniczne wynikające z winy dostawcy usług telekomunikacyjnych – firmy MMI Telecom, kontakt telefoniczny z Biurem Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” pod nr telefonu 48 38 58 996 może być chwilowo utrudniony.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wnioskówdla działania: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób 50+.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wniosków dla działania: Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.