NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12156292


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Grudzień 2018Piękno folkloru i tradycji ludowej odżywa we Wrzosie rokrocznie w ostatni weekend listopada. Nie inaczej było i w piątek, 30 listopada, gdzie mogliśmy podziwiać liczną grupę wykonawców i publiczności, która bawiła się do późnych godzin nocnych.

pobierzdo góry

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, a wczoraj „nasi” młodzi Wolontariusze z Wrzosu i Wieniawy, na zaproszenie Centrum Wolontariatu w Lublinie uczestniczyliśmy w tegorocznej Gali Wolontariatu, w Lublinie

pobierzdo góry

Na niedzielny wieczór polecamy ostatnie wydanie Biuletynu LGD „Razem dla Radomki”, w którym przedstawiamy realizowane przez nasze Stowarzyszenie inicjatywy w miesiącu październiku i listopadzie.

pobierzdo góry

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych mających na celu przekazanie wiedzy i informacji, pozwalających na tworzenie silnych organizacji pozarządowych i lokalnych liderów.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej „Radomka”, zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „ Na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryki”.

pobierzdo góry

W najbliższy wtorek Jarmark pn. Przez życie z tradycją zagości w Wieniawie. Podczas wydarzenia nie zabraknie produktów tradycyjnych i lokalnych wytwarzanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, czy lokalne stowarzyszenia.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o wycenę dotyczącą realizacji materiałów poligraficznych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o wycenę dotyczącą realizacji wydruku publikacji.

pobierzdo góry

Zakończyły się wszelkie prace związane tworzeniem miejsc rekreacji w gminie Wolanów realizowane w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie i wyposażenie miejsc rekreacji na terenie Gminy Wolanów”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do obejrzenia nagrań muzyków ziemi radomskiej, przygotowanego w ramach projektu pn. "Wiejscy Wirtuozi" dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do Doliny Radomki – malowniczego i bogatego kulinarnie obszaru Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” – by zaprezentować Członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.