Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13193850


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Grudzień 2010 r.01.12.2010 r.

Grunwald 1410. Historia i tradycja.

grunwald 1410

Zachęcamy Państwa do lektury publikacji pn. „Grunwald 1410. Historia i tradycja” która stanowi pokłosie konferencji zorganizowanej w dniu 26 maja 2010 r. przez organy i jednostki organizacyjne Gminy Zakrzew – Wójta - i Rady Gminy, Gminnej Biblioteki Publicznej i Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza oraz Radomskiego Towarzystwa naukowego i Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej.

Publikacja ta zawiera referaty wygłoszone na konferencji, które poświęcone zostały omówieniu wybranych aspektów historycznych wiktorii grunwaldzkiej oraz idei włączenia się gościnnej i wyraźnie akcentującej swe historyczne tradycje ziemi zakrzewskiej w programie utrwalania polskiego dziedzictwa kulturowego poprzez utworzenie Muzeum Sławy Rycerstwa Polskiego w Taczowie, rycerskiej siedzibie Mikołaja Powały, jednego z bohaterów tego wiekopomnego starcia. W wydawnictwie zostały opublikowane referaty znaczących polskich historyków: prof. dr hab. Henryka Samsonowicza z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Zbigniewa Morawskiego z Akademii Humanistycznej w Pułtusku), prof. dr hab. Stefana Nieznanowskiego oraz dr hab. Dariusza Kupisza z Uniwersytetu im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.
Zachęcamy do lektury

pobierzdo góry do góry

02.12.2010r.

Warsztaty rękodzieła ludowego w Mazowieckim Centrum Sztuki i Kultury poprowadzą artyści związani z LGD Razem dla Radomki.

Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie po raz kolejny zaprasza dzieci, młodzież i wychowawców do udziału w warsztatach rękodzielnictwa ludowego. W tym roku w dniach 6-17 grudnia organizatorzy proponują spotkania z doświadczonymi artystami ludowymi z różnych zakątków Mazowsza, którzy zapoznają dzieci i młodzież z mazowiecką tradycją – różnorodnymi sposobami wykonywania świątecznych ozdób choinkowych. Nie zabraknie też propozycji własnoręcznie tworzonych prezentów.

Niezmiernie miło nam poinformować iż warsztaty będą prowadzone również przez artystów współpracujących z Lokalną Grupą Działania „Razem dla Radomki”. Zbigniew Glik z Oblasu poprowadzi zajęcia z malarstwa naiwnego, a pani Halina Pękala pokaże jak wykonywać ozdoby z rogoży.

Zapraszamy.

pobierzdo góry do góry

03.12.2010 r.

Anglojęzyczny newsletter Europejskiej Sieci Obszarów Wiejskich – Rur@l News.

Uprzejmie informujemy iż ukazał się nowy numer Rur@l News – newsletter Europejskiej Sieci Obszarów Wiejskich. Znajdziemy w nim informacje dotyczące zagadnień związanych z rozwojem obszarów wiejskich. Newsletter dostępny jest w wersji angielskiej i mogą go Państwo pobrać ze strony „Razem dla Radomki” .

Zachęcamy do lektury.

pobierzdo góry do góry

06.12.2010 r.

Zapraszamy na konferencje: Produkt tradycyjny i regionalny szansą promocji regionu.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza na konferencję pn. „Produkt tradycyjny i regionalny szansą promocji regionu”, która odbędzie się 7 grudnia 2010 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu o godzinie 10.30.

W trakcie konferencji zostaną przedstawione następujące zagadnienia: Produkt tradycyjny i regionalny szansą promocji regionu; Przetwarzanie surowców zwierzęcych w gospodarstwach rolników indywidualnych; Udział Samorządu Województwa Mazowieckiego w promocji produktów tradycyjnych.

pobierzdo góry do góry

07.12.2010 r.

Wielkie Kobiety Bluesa w Muzeum Gombrowicza we Wsoli.

Wielkie Kobiety Bluesa

Muzeum Gombrowicza we Wsoli zaprasza w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 na koncert zatytułowany „Wielkie Kobiety Bluesa”, podczas którego wystąpi Ewa Cybulska przy akompaniamencie Wojciecha Karolaka (organy Hammonda) i Piotra Cieślikowskiego (saksofon) prezentując najważniejsze utwory z okresu 40 lat bluesa i jazzu.

Wielkie Kobiety Bluesa to opowiadana muzyką i słowami historia wokalistek jazzowych i bluesowych, które walczyły o swoją pozycję artystyczną pokonując uprzedzenie rasowe. Ich historie są zarazem wstrząsające i budujące, teksty ich utworów jednocześnie wzruszają i bawią.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a wszystkich zainteresowanych z Radomia do Wsoli dowiezie bezpłatny autobus. Zbiórka pod Teatrem Powszechnym w Radomiu o godzinie 17.10.

pobierzdo góry do góry

08.12.2010 r.

Inny świat w Zakrzewie – artykuł w Tygodniku Radomskim.

białkowski zakrzew

Zachęcamy Państwa do lektury artykułu pt. „Inny świat w Zakrzewie”, który ukazał się w 47 numerze Tygodnika Radomskiego. Przedstawiona została w nim relacja z uroczystości ślubowania pierwszoklasistów w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego, która połączona została z uroczystościami z okazji Dni Patrona Szkoły. Finałem tego wydarzenia był występ szkolnego teatru w spektaklu „Bajkowy Teatr Cudów – wariacje na temat klasyki literatury dziecięcej”, realizowanego w ramach wsparcia uzyskanego w ramach programu grantowego „Działaj lokalnie”.

pobierzdo góry do góry

09.12.2010 r.

Bezpłatne egzaminy czeladnicze i mistrzowskie w Radomiu.

altum

Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno Gospodarcze rozpoczęło realizację Projektu „Potwierdzenie kwalifikacji zawodowych – sukces na rynku pracy” finansowanego przez Unię Europejską, który daje możliwość przystąpienia do bezpłatnych egzaminów czeladniczych i mistrzowskich, poprzedzonych kilkudniowym kursem przygotowującym do części teoretycznej egzaminu.

Zawody w których przeprowadzane są szkolenia to m.in.: betoniarz – zbrojarz, blacharz samochodowy, murarz, piekarz, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, monter izolacji budowlanych, elektromechanik, elektronik pojazdów samochodów, elektryk, cieśla, piekarz. Uczestnikami projektu mogą być osoby, które są w wieku od 25 do 64 roku życia i zameldowane są na terenie byłego województwa radomskiego.

pobierzdo góry do góry

10.12.2010 r.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Stowarzyszenia Brać Sienkiewiczowska.

brac sienkiewiczowska

Strona internetowa Stowarzyszenia „Brać Sienkiewiczowska” została utworzona w ramach realizowanego przez Agencję Zarządu Nieruchomości i Rozwoju Regionalnego projektu pt. „Zasoby kulturowe "w sieci" jako promocja lokalnych instytucji kultury w środkach masowego przekazu". Projekt ten realizowany jest w ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy przeprowadzonego przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach działania 413 Osi 4 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie „Małych projektów”.

Na stronie znajdziemy informację o Stowarzyszeniu, o przeprowadzonych projektach i działaniach, o publikacjach wydanych przez Stowarzyszenie we współpracy z gminą Zakrzew, jak również możemy obejrzeć galerie zdjęć. Gorąco zachęcamy do odwiedzin strony www.bracsienkiewiczowska.pl .

pobierzdo góry do góry

13.12.2010 r.

Stawiam na innowacyjność . Projekt „Jestem aktywny – będę przedsiębiorcą”.

loga

9 grudnia 2010 r. w Publicznym Gimnazjum w Przysusze odbyło się seminarium informacyjne projektu „Jestem aktywny – będę przedsiębiorcą” w którym uczestniczyła młodzież ze szkolnych klubów przedsiębiorczości (z Jedlińska, Przytyka, Przysuchy, Wieniawy, Wolanowa), jak również animatorzy, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Seminarium składało się z części teoretycznej w trakcie której zaprezentowane zostały prezentacje dotyczące realizowanego projektu, a także „Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań”. W części praktycznej spotkania przedstawiciele klubów przedsiębiorczości – uczestniczyli z grach i zabawach logicznych związanych z metodą TRIZ.

Projekt "Jestem aktywny - będę przedsiębiorcą" realizowany jest przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w partnerstwie z Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Lokalną Grupą Działania "Perła Czarnej Nidy" i Samorządami Województwa Mazowieckiego i Świętokrzyskiego. Zakłada on promocję postaw przedsiębiorczych oraz innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów powstających w procesie prowadzenia firmy, poprzez współdziałanie przedsiębiorców z uczniami szkół gimnazjalnych. Głównym celem projektu jest wprowadzenie kompleksowych usług wspierających rozwój przedsiębiorczości i promujących postawy przedsiębiorcze wśród różnych grup społecznych mających wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy (przedsiębiorcy, konsultanci, kadra nauczycielska, uczniowie gimnazjów) z regionu mazowieckiego.

W ramach projektu w partnerskich szkołach gimnazjalnych powstały Szkolne Kluby Przedsiębiorczości liczące 20 uczniów. Projekt skierowany jest w sumie do 100 gimnazjalistów z Jedlińska, Przytyka, Przysuchy, Wieniawy, Wolanowa. W programie zajęć dla klubów przewidziano zarówno wykłady, zajęcia warsztatowe, jaki i wizyty w przedsiębiorstwach, tak aby uczestnicy mogli zobaczyć jak ono rzeczywiście funkcjonuje. Projekt łączy więc wiedzę teoretyczną z praktyką. Jednym z elementów zajęć warsztatowych w połączeniu z zadaniami konkursowymi będzie rozwiązywanie problemów przedsiębiorstw w oparciu o metodę TRIZ (Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań). Zajęcia w ramach klubów będą miały charakter zabaw, warsztatów dążących do rozwiązywania realnych problemów przedsiębiorców. Zajęcia w ramach klubów, odbywające się raz w tygodniu po 2 godziny, realizowane będą w semestrze zimowym, czyli od lutego przyszłego roku i potrwają rok.

Jestem aktywny - będę przedsiębiorcą Jestem aktywny - będę przedsiębiorcą Jestem aktywny - będę przedsiębiorcą
pobierzdo góry do góry

14.12.2010 r.

Dodatkowy nabór wniosków do programu „Moje Boisko – Orlik 2012” na rok 2011.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego uprzejmie informuje, że Zarząd Województwa Mazowieckiego na posiedzeniu w dniu 7 grudnia 2010 roku podjął decyzję o przeprowadzeniu dodatkowego naboru zgłoszeń do przyszłorocznej edycji programu „Moje Boisko – Orlik 2012”.

W związku z tym do dnia 14 stycznia 2011 roku przyjmowane będą od podmiotów z terenu województwa mazowieckiego zainteresowanych uczestnictwem w programie „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2011.

pobierzdo góry do góry

15.12.2010 r.

Bezpłatne szkolenia księgowo-finansowe dla osób pracujących po 45 roku życia

bco

BCO Biuro Doradztwa Biznesowego w Radomiu zaprasza pracujące osoby, które ukończyły 45 lat na bezpłatne szkolenia księgowo-finansowe z zakresu: księgowość komputerowa, specjalista ds. kadr i płac, podatkowa księga przychodów i rozchodów.

Wszystkie szkolenia w wymiarze 120h będą miały charakter teoretyczno - praktyczny i prowadzone będą w formie wykładów oraz warsztatów. W trakcie nich zostaną przedstawione tematy związane z podatkiem VAT w 2011 roku i zmianami w przepisach, aktualne rozwiązania dla kadr i płac, rozliczanie podatku VAT oraz prowadzenie komputerowej księgi przychodów i rozchodów. Zajęcia będą odbywały się poza godzinami pracy lub w weekendy od początku stycznia 2011r. Szkolenia są w 100% bezpłatne dla uczestników.

pobierzdo góry do góry

16.12.2010 r.

9 numer Biuletynu Stowarzyszenia

biuletyn 09

Zapraszamy Państwa do lektury grudniowego numeru biuletynu informacyjnego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Przedstawiliśmy w nim interesujące zagadnienia na temat realizowanych na terenie naszych gmin projektów edukacyjnych. Wzorem poprzednich numerów zamieszczamy również informacje o charakterze historycznym i kulturowym – przedstawiając artykuły o: związku rodziny Gombrowiczów ze Wsolą, Izbie Regionalnej w Wieniawie, oraz o zabytkowych kościołach z terenu naszego stowarzyszenia.

Biuletyn mogą Państwo pobrać: biuletyn.

pobierzdo góry do góry

17.12.2010 r.

Spotkanie wigilijne mieszkańców Gminy Zakrzew.

wigilia

Wójt Gminy Zakrzew – Sławomir Białkowski oraz Rada Gminy zapraszają na uroczyste spotkanie wigilijne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Wigilia na rynku w Zakrzewie na stałe wpisała się już w kalendarz gminnych imprez. Tradycyjnie zostanie przygotowany stół z wigilijnymi potrawami, a doniosłej atmosferze tego dnia towarzyszyć będą kolędy w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum w Zakrzewie.

Wigilia rozpocznie się o godzinie 17:00 w niedzielę 19 grudnia br. na rynku w Zakrzewie.

pobierzdo góry do góry

20.12.2010 r.

Bezpłatne szkolenia w Radomiu: Rozwój drogą do sukcesu

NS Konsulting

NS Konsulting zaprasza osoby pracujące na stanowiskach administracyjnych i biurowych zamieszkałych na terenie woj. Mazowieckiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu w ramach projektu „Rozwój drogą do sukcesu”.

W ramach projektu przeprowadzane są szkolenia: kurs komputerowy zakończony certyfikatem ECDL (120 godzin), kurs z języka angielskiego zakończony certyfikatem TELC (60 godzin), zarządzanie czasem (60 godzin). Dokumenty zgłoszeniowe przyjmowane są w biurze projektu w godzinach 8.00 – 16.00 na ul. Żeromskiego 75, 26-600 Radom pok. 427 i 424.

pobierzdo góry do góry

20.12.2010 r.

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Jedlińsku.

przegląd kolęd

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zaprasza mieszkańców Gminy Jedlińsk w dniu 21 grudnia 2010 r. na Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz na Przedstawienie Teatralne „Opowieść Wigilijna” na motywach powieści C.Dickensa w wykonaniu grupy teatralnej „Pompon”.

Przegląd odbędzie się w Domu Strażaka w Jedlińsku, ul. Warszawskiej 1 o godzinie 10.00. Serdecznie Zapraszamy.

pobierzdo góry do góry

21.12.2010 r.

Strona internetowa Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku.

osp jedlińsk

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej OSP w Jedlińsku. Jest to kolejna witryna która została utworzona w ramach realizowanego przez Agencję Zarządu Nieruchomości i Rozwoju Regionalnego projektu pt. „Zasoby kulturowe w sieci jako promocja lokalnych instytucji kultury w środkach masowego przekazu”. Projekt ten realizowany jest w ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy przeprowadzonego przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach działania 413 Osi 4 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie „Małych projektów”.

Na stronie znajdziemy wiele ciekawych informacji. Możemy zapoznać się z galerią zdjęć, jak również z informacjami o historii jednostki, statucie, Orkiestrze Dętej działającej przy OSP. Gorąco zachęcamy do odwiedzin strony www. ospjedlinsk.pl .

pobierzdo góry do góry

22.12.2010r.

Posiedzenie Rady Mazowieckiej Izby Rolniczej.

22 grudnia 2010 r. o godzinie 10.00 w Motelu „U Grubego” w Wielogórze odbędzie się posiedzenie Rady Mazowieckiej Izby Rolniczej.

W trakcie posiedzenia przedstawione zostaną sprawozdania z działalności Rady Powiatowej w Białobrzegach i Radomiu za 2010 r. Prezentacje na temat Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 zaprezentuje Prezes LGD „Razem dla Radomki” – Pan Cezary Nowek , a także Prezes LGD „Zapilicze” – Pani Iwona Śliwa. Po zakończeniu obrad odbędzie się szkolenie nt. „Zasad funkcjonowania grup producentów rolnych – korzyści i zagrożenia wynikające z zrzeszenia się rolników”.

pobierzdo góry do góry

23.12.2010 r.

Zapraszamy do lektury nowego numeru Biuletynu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Informujemy, że ukazał się kolejny 3/2010 numer „Biuletynu KSOW”. W wydaniu znajdą Państwo wiele informacji na temat działań Sieci m.in. na temat konferencji podsumowującej konkurs "Przyjazna wieś", czwartego oraz piątego posiedzenia GR ds. KSOW, porozumienia pomiędzy Węgierską i Polską Siecią, współpracy pomiędzy Krajową Siecią Obszarów Wiejskich a Instytutem Rozwoju Obszarów Wiejskich PAN oraz funkcjonowania KSOW na Słowacji. W numerze również informacje o wydarzeniach i najbliższych planach w Sekretariatach Regionalnych KSOW.

Zapraszamy do lektury!

pobierzdo góry do góry

27.12.2010 r.

Akademia Menedżerów III Sektora.

collegiums civitas


Collegium Civitas zaprasza na studia podyplomowe z zarządzania organizacjami pozarządowymi dla działaczy i pracowników NGO.
III sektor w Polsce i na świecie rozwija się dynamicznie i ulega silnej profesjonalizacji. Proces ten wymusza zdobywanie umiejętności typowych dla kadry zarządzającej. Akademia Menedżerów III Sektora jest przeznaczona dla osób, które chcą podwyższać własne kompetencje i skutecznie rozwijać działalność pozarządową.

Studia pozwolą na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu: zarządzania projektami, finansami i pozyskiwania funduszy na działalność organizacji; współpracy z administracją publiczną i firmami prywatnymi; prawnych i księgowych aspektów funkcjonowania organizacji non-profit; strategii PR organizacji pozarządowych; komunikacji i współpracy w grupie; budowania zespołu i motywowania działaczy społecznych i liderów lokalnych.

pobierzdo góry do góry

28.12.2010 r.

Nabór wniosków w ramach działania Modernizacja gospodarstw rolnych

prow

Od 3 stycznia 2011 r. można składać wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznanie pomocy w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Zasady ubiegania się o pomoc na modernizację gospodarstw rolnych, finansowaną z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 będą korzystniejsze dla rolników w porównaniu do obowiązujących w poprzednim naborze. Główna zmiana w przepisach dopuszcza bowiem możliwość składania wspólnie przez kilku rolników jednego wniosku o przyznanie pomocy na modernizację ich gospodarstw. Pomoc będą mogli uzyskać na wspólny zakup nowych maszyn i urządzeń. Dotychczas nie mogli oni złożyć razem jednego wniosku o pomoc. Wprowadzenie takiej możliwości spowoduje, że o wsparcie będą mogli się starać także właściciele mniejszych gospodarstw rolnych, którzy dotychczas byli wykluczeni z ubiegania się o taką pomoc.

pobierzdo góry do góry

29.12.2010 r.

Konkurs dotacyjny: Międzynarodowa wymiana młodzieży.

men

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego „Międzynarodowa wymiana młodzieży”. Oferty można składać do 31 stycznia 2011.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych ofert wnioskodawców, którzy zrealizują projekty z zakresu międzynarodowej wymiany młodzieży z krajami partnerskimi – zgodnie z listą i obszarami określonymi w rozporządzeniu. Preferowane obszary realizacji projektów to tematyka związana z priorytetami polskiej Prezydencji w Radzie EU (wsparcie mobilności młodzieży, rozwój kompetencji kluczowych młodych ludzi, uczestnictwo młodzieży w życiu społecznym, kulturowym i politycznym, pogłębianie współpracy z krajami Partnerstwa Wschodniego) oraz takie, które angażują, jako dodatkowych partnerów, szkoły i środowisko lokalne, w tym rodziców.

Wnioskodawca może ubiegać się o dofinansowanie do wysokości 80% kosztów realizacji projektu. Maksymalna kwota dofinansowania zadania wynosi 50 000 zł.

pobierzdo góry do góry

30.12.2010 r.

Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Informujemy, iż na stronie Razem dla Radomki w zakładce Nabory Wniosków – Materiały dla Wnioskodawców – Małe projekty został zamieszczony „Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis". Jest to jeden z załączników do Wniosku o przyznanie pomocy w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie małych projektów.

Zgodnie z przepisami art. 37 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 30 kwietnia 2004 r. o postępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej (Dz. U. z 2007 r. Nr 59, poz. 404 ze zm.) podmiot ubiegający się o pomoc de minimis zobowiązany jest do przedstawienia podmiotowi udzielającemu pomocy, wraz z wnioskiem o udzielenie pomocy informacji niezbędnych do udzielenia pomocy de minimis. Informacje te przedstawiane są na formularzu informacji stanowiącym załącznik do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 marca 2010 r. w sprawie zakresu informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający się o pomoc de minimis (Dz. U. Nr 53 poz. 311).

pobierzdo góry do góry

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.