finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Firma Paciorek z Oblasu zakończyła realizację operacji dofinansowaną w ramach naboru LGD „Razem dla Radomki” kwotą ponad 157 tys. zł.

24.01.2023 | styczen2023

 Firma „Koral” od ponad 20 lat prowadzi działalność na terenie gminy Przytyk, specjalizując się w zakresie świadczenie usług budowlanych. 3 lata temu poszerzyła swoją ofertę o produkcję na niewielką skalę parapetów blaszanych. Obserwując wzrost zainteresowania klientów tą ofertą – firma postanowiła rozwijać działalność w zakresie zaproponowania szerszej oferty parapetów blaszanych zewnętrznych, parapetów tarasowych i innych elementów obróbki blachy – którą osiągnięto poprzez zakup specjalistycznej maszyny (zaginarki) oraz budowę magazynu – hali produkcyjnej o powierzchni 500 m², oraz jej wyposażenie w miejsca produkcyjne i regału metalowe. 

Dzięki dofinansowaniu stworzono zaplecze logistyczno-produkcyjne, wprowadzono na rynek parapety o długości do 4 metrów bieżących. Dążąc do minimalizacji kosztów prowadzenia działalności i wychodząc naprzeciw standardom ekologicznym – na dachu powstającej hali magazynowo-produkcyjnej założone zostaną panele fotowoltaiczne o sile zasilania min. 10kW.  Rezultatem działania jest rozwój firmy w oparciu o świadczenie nowej oferty produktów oraz stworzeniem nowego miejsca pracy.  

Projekt dofinansowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

logotypy prow

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content