Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13193778


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Czerwiec 2018Serdecznie zapraszamy na „podwójny” Dzień Sportu w Przysusze, projekt który realizuje jedna z najaktywniejszych organizacji pozarządowych na naszym terenie – Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze.

pobierzdo góry

1 czerwca to międzynarodowy Dzień Dziecka. Dlatego wszystkim małym, ale również tym „dużym” dzieciom w dniu ich święta życzmy samych uśmiechów na twarzach, wielu radości i serdeczności, a przede wszystkim samych szóstek w szkole i wszystkiego czego tylko sobie zapragną.

pobierzdo góry

Zgłoś swoją inicjatywę, wykręć kilometry na rowerze i wygraj nagrodę w konkursie „odLOTTOwa jazda” - dofinansowanie Twojego projektu w wysokości 100 000 zł. Nie czekaj, przygotuj swój projekt i zgłoś go do nas! Start: 4 czerwca 2018 r., godz. 12.00

pobierzdo góry

To kolejna inicjatywa która uzyskała wsparcie w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Jej celem jest aktywizacja seniorów w zakresie realizacji działań artystycznych, warsztatów i wyjazdów na wydarzenia kulturalne.

pobierzdo góry

Warsztaty kulinarne, edukacyjne oraz z zakresu produkcji serwów podpuszczkowych, obok organizacji zmagań kulinarnych „tradycja kontra nowoczesność”, gdzie koła gospodyń wiejskich rywalizować będą z blogerami – to tylko część działań założonych do realizacji w nowym projekcie Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

We wtorek, 5 czerwca Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze zorganizowała pierwszy Dzień Sportu, podczas których odbyły się warsztaty siatkarskie, prowadzone Grzegorza Boćka, reprezentanta Polski w piłce siatkowej.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy 7 czerwca na godzinę 18.00 do Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku na recital Barbary Lubos i Adama Snopka pt. „Świat w obłokach”, realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Rak w ramach zadania współfinansowanego dla projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę, dotyczącą przygotowania w dniu 18 czerwca 2018 roku usługi cateringu na potrzeby organizowanej konferencji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie.

pobierzdo góry

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza na "Apetyt na Gombrowicza" - piknik artystyczny. W programie koncerty, monodram, atrakcje dla dzieci i restauracja "Teatralna" w plenerze. Wystąpią: Micromusic, Joanna Trzepiecińska, Sebastian Cybulski.

pobierzdo góry

Blisko 300 tysięcy złotych – to kwota, którą Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” przekaże na realizację 18 zadań wybranych w ramach projektu grantowego LGD.

pobierzdo góry

59 Dni Kolbergowskie odbyły się w niedzielę 3 czerwca 2018 roku w Przysusze. Jest to jedno z największych wydarzeń związanych z promocją kultury ludowej w Polsce, pielęgnujące bogate dziedzictwo kultury naszego regionu.

pobierzdo góry

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego na darmowe szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na finansowany w ramach działań projektu grantowego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” koncert z okazji 25 lecia działalności Chóru Nauczycielskiego „Canto”, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 czerwca 2018 roku o godzinie 18.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia „INICJATYWA MŁODYCH-KOLONIA WAWRZYSZÓW” na Piknik z Okazji Dnia Dziecka, organizowany w ramach realizowanego projektu finansowanego w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki” pn. „Zakup i montaż altanki dla mieszkańców sołectwa Kolonia Wawrzyszów”.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy już dziś na 16.30 na koncert z okazji 10 lecia dziecięcego zespołu ludowego „Zakrzewiaki” z Zakrzewa. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu finansowanego z projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”

pobierzdo góry

Place zabaw, siłownie na powietrzne, wydanie płyt muzycznych, budowa altan, zakup strojów ludowych, realizacja warsztatów, szkoleń i wydarzeń artystycznych i sportowych, czy też promocja dziedzictwa kulinarnego - to tylko niektóre z pomysłów, na których realizację Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” przekazała 289 817,00 zł.

pobierzdo góry

Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Zarząd OSP w Przytyku i OSP w Sukowie serdecznie zapraszają na obchody Dnia Strażaka połączone z jubileuszami 100-lecia OSP w Przytyku oraz 90-lecia OSP w Sukowie.

pobierzdo góry

23 czerwca odbędzie się we Wrzosie Noc Świętojańska, gdzie obok tradycyjnych obrzędów puszczania wianków, śpiewów, palenia ognisk, będziemy mogli pobawić się do późnych godzin nocnych przy muzyce kapel ludowych: Pańczaków, Adama Tarnowskiego i innych gości.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach z zakresu przygotowania wniosku o płatność dla zadań realizowanych w ramach projektów grantowych.

pobierzdo góry

Okres lat 2008-2010 to sukcesy w ramach realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach którego na okres 2009-2022 LGD „Razem dla Radomki” pozyskało ponad 21 milionów złotych, a środki te uzupełniono o dodatkowe 2,5 miliona złotych pozyskane z projektów zewnętrznych

pobierzdo góry

Realizacja nowego projektu Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, która w dniu 6 czerwca 2018 roku podpisała umowę na dofinansowanie działania w ramach zadań Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, wybranego do realizacji w ramach konkursu ofert w obszarze „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”

pobierzdo góry

Do 17 lipca 2018 r. w oddziałach regionalnych ARiMR można składać wnioski o przyznanie pomocy na "Restrukturyzację małych gospodarstw". Wsparcie na "Restrukturyzacje małych gospodarstw" ma charakter bezzwrotnej premii o wysokości 60 tys. zł wypłacanej w dwóch etapach.

pobierzdo góry

Marszałek Województwa Mazowieckiego odznaczył Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” najwyższym odznaczeniem – medalem Pro Masovia.

pobierzdo góry

Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk serdecznie zapraszają na XII festyn rodzinny Powitanie Lata Domaniów 2018. Piknik odbędzie się 1 lipca.

pobierzdo góry

Mieszkańcy Janikowa wspólnie ze Stowarzyszeniem „Razem dla Radomki” oraz Kółkiem Rolniczym w Janikowie i Kołem Gospodyń Wiejskich z Janikowa zapraszają w najbliższą niedzielę na kolejną edycję Wakacyjnego Pikniku.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.