NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11604501


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

informator Wiejscy Wirtuozi Smaki z doliny Radomki Skuteczne NGO

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach realizacji podejścia Leader otrzymało pozytywną ocenę w zakresie efektywności wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru LGD , dzięki czemu otrzymało ponownie dodatkowe środki finansowe w kwocie 880 000,00 zł przeznaczone na przeprowadzenie naborów wniosków.

pobierzdo góry

Prezentujemy projekty dofinansowane w ramach małych start-upów przez LGD „Razem dla Radomki’ w ramach realizowanego przez nas projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej – MULTICEL”.

pobierzdo góry

W tym roku LGD Razem dla Radomki będzie kontynuować działania w zakresie edukacji i animacji seniorów z terenu naszych gmin. Nasz projekt pt. "Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej" otrzymał najwyższą ocenę wśród wszystkich zgłoszonych projektów do konkursu Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

pobierzdo góry

4 tysiące złotych – to pula nagród rzeczowych dla najlepszych pomysłów składanych przez uczniów szkół podstawowych i szkoły w konkursie Biznes Junior ogłoszonym przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Zachęcamy Państwa do lektury artykułu na portalu www.ngo.pl, który zawiera zestawienie wszystkich wprowadzonych przepisów antykryzysowych, zawierających zestawy form pomocy i ułatwień dla obywateli w tym dla organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry

Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego ogłosiła nabór wniosków w programie grantowym „Dzieci Kapitana Nemo”. Celem programu jest przypomnienie sylwetek Polaków, których osiągnięcia, odkrycia czy wynalazki zrewolucjonizowały myśl ludzką i zmieniły postrzeganie świata. Jest on adresowany do dzieci i młodzieży od 12 do 18 lat.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.