NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12417902


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

25.05.2015 r.

Sport wszystkich dzieci – dodatkowy nabór

Do 10 czerwca 2015 r. można składać wnioski w ramach dodatkowych naborów ogłoszonych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Konkursy przewidziano w ramach inicjatyw: Projekt Multisport (70 000,00 zł) oraz Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży (wysokość środków 3 371 818,00 zł).

Wnioski na dofinansowanie wskazanych powyżej zadań należy składać do 10 czerwca 2015 roku. Rozpatrzenie złożonych wniosków nastąpi do 15 lipca 2015 roku. Zadanie Projekt „MultiSport” adresowane jest do organizacji pozarządowych, które w ramach swojej podstawowej działalności statutowej, realizują zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, w szczególności do stowarzyszeń posiadających odpowiednie (ponadregionalne, wojewódzkie) struktury organizacyjne.

Zadanie „Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży” adresowane jest do organizacji pozarządowych, które w ramach swojej podstawowej działalności statutowej realizują zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej, w szczególności do polskich związków sportowych, ogólnopolskich i ponadregionalnych stowarzyszeń (posiadających struktury organizacyjne na terenie kraju).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: stronie Ministerstwa Termin nadsyłania zgłoszeń mija w dniu 31 maja 2015 r.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.