NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12417852


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

21.05.2015 r.

Wygraj Pracownię Orange

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie społecznym Pracownie Orange. Tym razem multimedialne świetlice założymy we wsiach i miastach do 40 tysięcy mieszkańców. Zgłoszenia do 2.edycji przyjmujemy na www.pracownieorange.pl

Do programu mogą zgłaszać się mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły min. 5 osób wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją. Do 21 czerwca złóżcie wniosek na www.pracownieorange.pl Wskażcie lokal, który spełni wymagania techniczne do stworzenia Pracowni i przekonajcie nas, że to właśnie u Was ma ona powstać. Spośród zgłoszeń Komisja wybierze 50 najciekawszych pomysłów i w lipcu podda je pod głosowanie internautów, którzy ostatecznie wskażą 25 lokalizacji na nowe świetlice.

Co zyska Wasza miejscowość?

Lokale zgłoszone przez zwycięskie grupy zostaną wyposażone w komputery, bezpłatny dostęp do Internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier, telewizory LCD oraz meble. Fundacja Orange zadba o kwestie techniczne, a opiekunom świetlic zapewni merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów i grantów finansowych. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Chcemy, aby Pracownia Orange była nie tylko miejscem rozwoju cyfrowych kompetencji, ale także wzmacniania więzi w Waszym mieście. Jest to częścią naszej społecznej misji.

W pierwszej edycji programu założyliśmy 50 Pracowni w miejscowościach do 20 tys. osób. Dzięki świetlicom urozmaiciła się oferta bezpłatnych zajęć dla mieszkańców, a użytkownicy podnieśli swoje umiejętności cyfrowe. Pomogliśmy też wielu społecznikom wzmocnić ich kompetencje i prowadzić ważne centrum lokalnej aktywności. Dziś zapraszamy Was do współpracy!

Zainspirujcie się i zobaczcie krótki film na https://youtu.be/dFyDPC-6vCo

Regulamin akcji i wniosek na www.pracownieorange.pl

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.