NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12417944


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

06.05.2015 r.

60 numer Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury!

Biuletyn LGD Razem dla Radomki

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury 60 numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy podejmowane nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

W bieżącym numerze opowiemy o LAMIE czyli Letniej Akademii Młodych Animatorów z Wieniawy, którzy coraz mocniej dają o sobie znać, a w ostatnich dniach kwietnia otworzyli w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Wieniawie – kawiarnię. Zaprezentujemy też relację z dwóch znaczących wydarzeń związanych z promocją turystyki i produktów regionalnych, podczas których w minionym miesiącu na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego uczestniczyliśmy. W Kielcach już po raz piąty zaprezentowaliśmy się na Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL, a w Warszawie promowaliśmy y producentów markowych i regionalnych produktów podczas IV edycji Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „Regionalia” otrzymując nagrody w konkursach na najciekawsze stoiska wystawiennicze.

Przedstawiamy również inicjatywy finansowane we środków przekazanych przez nasze Stowarzyszenie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, a także artykuł poświęcony dworom i pałacom w regionie radomskim. Opowiemy też o psychologii wyglądu.

Oczywiście to nie wszystkie wiadomości, które przedstawiliśmy na łamach Biuletynu, dlatego tym bardziej zachęcamy do jego lektury. Publikacja dostępna jest na naszej stronie internetowej pod adresem www.razemdlaradomki.pl

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.