NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12413431


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

05.05.2015 r.

Konkurs: To dla mnie Ważne

Fundacja AVIVA

Chciałbyś stworzyć ciekawe miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom? Pragniesz wybudować plac zabaw, otworzyć świetlicę lub zorganizować zajęcia sportowe czy edukacyjne dla najmłodszych? Masz wiele pomysłów, ale nie wiesz, skąd wziąć fundusze na ich realizację? Zgłoś się do konkursu grantowego „To dla mnie ważne” organizowanego przez Fundację Aviva. Jego 3. edycja rusza 5 maja. Pula grantów wynosi aż 200 tysięcy złotych!

Wnioskodawcą może być każdy – zarówno osoby fizyczne, organizacje jak i społeczności lokalne. Wystarczy mieć pomysł na stworzenie ciekawego miejsca przyjaznego dzieciom oraz zgłosić się do konkursu grantowego „To dla mnie ważne”. W tej edycji projekty mają podwójną szansę na realizację. Dlaczego? Ponieważ konkurs połączony jest z akcją crowdfundingową we współpracy z Grupą „Wspieram.to”. To znaczy, że pomysł mogą wesprzeć finansowo także przyjaciele, sąsiedzi i sympatycy projektu – ludzie z całej Polski! Dzięki temu zgłaszane projekty mają podwójną szansę na zebranie funduszy.

Szansę ma zarówno projekt zgłoszony w pojedynkę, z sąsiadami, w ramach organizacji pozarządowej, a także w imieniu jednostki samorządowej (np. przedszkola lub szkoły). Liczy się inicjatywa! Wystarczy wejść na stronę internetową www.todlamniewazne.pl i wypełnić krótki formularz, opisując swój projekt oraz wskazując kwotę potrzebną do jego realizacji. Termin konkursu mija 14.06.2015 r. Pula środków wynosi 200 000,00 zł, a wartość jednego projektu może maksymalnie wynosić 50 tyś. złotych.

Po zgłoszeniu wniosku kluczowe jest poparcie internautów. To oni poprzez głosowanie zdecydują, które wnioski zostaną przedstawione jury. Fundacja Aviva na stronie www.todlamniewazne.pl udostępnia narzędzia, które pomogą w podbiciu serc jak największej liczby osób – plakaty, przykładowe posty do wstawienia na profilu Facebook, projekty zaproszeń na spotkania itp. Głosowanie będzie trwało do 14 czerwca.Do finału przejdzie 20 inicjatyw, które otrzymają najwięcej głosów.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.