Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13353358


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

28.08.2014 r.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Trener - warsztaty z zakresu fotografii, nagrywania filmów multimedialnych i ich cyfrowej obróbki.

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu „Zderzenie pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej” finansowanego w ramach na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 poszukuje osoby do pracy w charakterze: Trener - warsztaty z zakresu fotografii, nagrywania filmów multimedialnych i ich cyfrowej obróbki. .

Zakres obowiązków: Prowadzenie warsztatów stacjonarnych z zakresu nauki fotografii, nagrywania filmów multimedialnych oraz ich cyfrowej obróbki do 3 grup 16 osobowych. W warsztatach uczestniczyć będą grupy, w skład których będą wchodziły osoby powyżej 60 r. życia oraz dzieci i młodzież w wieku do 18 lat. W ramach działania chcemy przeszkolić uczestników w formie zajęć integracyjnych z zakresu nauki fotografowania, nagrywania i montażu filmów wykonanych m.in. za pomocą np. aparatu fotograficznego, nauczyć uczestników podstaw montażu filmów, czy też cyfrowej obróbki zdjęć.

Wymagania: Trener powinien posiadać doświadczenie związane z realizacją zajęć/warsztatów oraz wykształcenie/ukończone kursy uprawniające do prowadzenia szkoleń w w/w zakresie.

Wymagania dodatkowe: Mile widziana samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość dokładność, staranność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Dodatkowe informacje:

Ilość godzin: 54 godziny

Miejsce prowadzenia zajęć: Zajęcia prowadzone będą w trzech ośrodkach zlokalizowanych w Bierwcach (gmina Jedlińsk), w Wieniawie (gmina Wieniawa), oraz we Wrzosie (gmina Przytyk).Termin realizacji warsztatów: okres wrzesień – listopad 2014 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 03.09.2014 r. na adres mailowy: promocja@razemdlaradomki.pl lub o dostarczenie osobiste do Biura LGD „Razem dla Radomki”, mieszczącego się w Radomiu przy ul. Wernera 9/11 (CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz.883)”. Dodatkowe informacje mogą uzyskać Państwo pod nr telefonu 48 38 58 996 – osoba do kontaktu Arkadiusz Ostrowski – Koordynator Projektu. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.