Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13353327


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

27.08.2014 r.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Asystent Lokalny

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w związku z realizacją 2 projektów współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” oraz „Południowe Mazowsze Marką Turystyczną” w ramach działania 421 „Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 Leader Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” poszukuje Asystenta do realizacji w/w projektów.

Zakres obowiązków: obsługa administracyjna biura projektu, pomoc w opracowaniu dokumentacji projektowej, gromadzenie i przetwarzanie danych uczestników projektu; kontakt z uczestnikami szkoleń; kontakt ze Zleceniobiorcami i Usługodawcami; kompletowanie dokumentacji związanej z realizowanymi zadaniami; realizacja działań informacyjnych i promocyjnych projektu, współuczestnictwo w rozliczaniu finansowym, sprawozdawczości, współorganizacja konferencji; koordynacja działań związanych z uczestnictwem w wydarzeniach regionalnych; wojewódzkich (targi turystyczne, regionalne, itp.).

Wymagania:wykształcenie wyższe (w kierunku: administracja, psychologia, stosunki międzynarodowe, organizacja i zarządzanie lub pokrewne); dyspozycyjność 4 dni w tygodniu + możliwość pracy w weekendy; samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysoka jakość pracy - terminowość, dokładność; staranność; zaangażowanie w realizację powierzonych zadań; chęć do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność obsługi programów MS OFFICE i urządzeń biurowych (KONIECZNE); prawo jazdy kategoria B – możliwość wyjazdów służbowych; mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz zdolności analityczne, mile widziane doświadczenie w realizacji projektów miękkich współfinansowanych z środków Unii Europejskiej.

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać do dnia 05-09-2014r. na adres e-mail: zarzad@razemdlaradomki.pl wpisując w tytule "Asystent”. Dokumenty można także przesyłać pocztą tradycyjną na adres: „Razem dla Radomki” ul. Wernera 9/11, 26-600 Radom z dopiskiem "Asystent”. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez stowarzyszenie o nazwie „Razem dla Radomki” Lokalna Grupa Działania z siedzibą w Radomiu ul. Wernera 9/11 zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (dz. Ust. 2002 r. Nr 101, poz. 926).Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.