NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11478023


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Stowarzyszenie Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze


Stowarzyszenie Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze

Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze, to prężnie działające od 2015 roku stowarzyszenie, tworzone przez młodych ludzi, pełnych pasji do siatkówki. Po sukcesie pierwszej edycji Eliminacji Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej które odbyły się w 2014 roku w Przysusze w miesiącu styczniu 2015 roku zarejestrowali stowarzyszenie pod nazwą Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze. Mimo niewielkiego stażu działalności swojej organizacji odpowiadają oni za organizację jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w regionie - Eliminacji Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Beach Ball.

Przysucha to miejsce w którym do tej pory nie odbywały się imprezy sportowe o charakterze siatkarskim. Wyjątkiem były tylko amatorskie rozgrywki pasjonatów tej dziedziny sportu. Brakuje tam też drużyny siatkarskiej, pomimo dużego zainteresowania i indywidualnych sukcesów mieszkańców gminy, którzy z powodzeniem grają w Polskiej Lidze Siatkówki czy zdobywają sukcesy w Siatkówce Plażowej. Dlatego założyciele Stowarzyszenia postanowili zrobić coś nowego dla młodzieży, ale też dla siebie samych. Rozwijać tą dyscyplinę sportu która ich interesuje, zachęcić jak największą grupę osób do aktywnego spędzania czasu.

Celem stowarzyszenia jest przede wszystkim propagowanie siatkówki jako sportu masowego.Do nadrzędnych działań stowarzyszenia zaliczają się integracja środowiska siatkarskiego oraz popularyzacja gry w piłkę siatkową halową i plażową wśród młodzieży.Istotnym celem jest także aktywizacja byłych zawodników i sympatyków piłki siatkowej na rzecz integracji społeczeństwa lokalnego wokół idei sportu, a także reprezentowanie miasta i powiatu przysuskiego w imprezach sportowych na terenie kraju i imprez rangi mistrzostw polski oraz świata.

Kontakt:
Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze
Skowyry 32 lok. 10
26-400 Przysucha
facebook.com

Zarząd:

  • Piotr Damian Skiba - prezes zarządu
  • Michał Grzegorz Bucki - wiceprezes zarządu
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.