Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 15263239


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Wrzesień 2021Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę w zakresie przygotowania realizacji prac nagłośnienia – realizacji wydarzenia kulturalnego, zaplanowanego na dzień 12.09.2021 r. w Bieniędzicach

pobierzdo góry

W niedzielę 29 września 2021 r. Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, reprezentowało lokalne grupy działania z Mazowsza na Dożynkach Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

W sobotę, 4 września w gminie Jedlińsk odbędzie się inauguracja projektu "Śladami naszej historii" dofinansowanego przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki".

pobierzdo góry

Informujemy, iż w dniu 03.09.2021 r. - Biuro LGD Razem dla Radomki z uwagi na udział pracowników w seminarium czynne będzie w godzinach od 13.00 do 16.00.

pobierzdo góry

Gmina Zakrzew zaprasza w najbliższą niedzielę, 5 września na Przegląd Kapel Ludowych, wydarzenie które towarzyszyć będzie organizowanym Dożynkom Gminy Zakrzew.

pobierzdo góry

Wydarzenie organizowane w dniu 12 września 2021 (niedziela) w Domu Kultury w Przysusze przy ul. Radomskiej. Organizatorami są Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „RADOMKA” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Razem dla Radomki” przy współudziale Muzeum im. Oskara Kolberga i Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Muzycznie i tanecznie zakończono we Wrzosie cykl wydarzeń - koncertów na małych podwórkach, za którego organizacje odpowiadało Stowarzyszenie Wrzosowisko przy współpracy z LGD Razem dla Radomki oraz z Centrum Kultury i Biblioteka w Przytyku.

pobierzdo góry

Jak istotne w aktywizacji i animowaniu działań na rzecz społeczności lokalnych są inicjatywy i projekty realizowane przez organizacje pozarządowe, fundacje, przedsiębiorców - mogli przekonać się uczestnicy szkolenia wyjazdowego LGD.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalnych NA LUDOWĄ NUTĘ oraz z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Wolanowie serdecznie zapraszają na najbliższą niedzielę12 września 2021 r. do Bieniędzic.

pobierzdo góry

Informujemy o ogłoszeniu naboru wniosków o dofinansowanie operacji w zakresie Rozwoju istniejące przedsiębiorstwa. Termin naboru wyznacza się na okres od 24.09.2021 r. do dnia 12.10.2021 r.

pobierzdo góry

Wczoraj w Bieniędzicach królowały mazury, oberki i walczyki grane przez kapele ludowe, które zaprezentowały się na potańcówce, połączonej z premierowym koncertem promującym wydawnictwo muzyczne wydane przez LGD „Razem dla Radomki” pn. „Z wizytą u mistrzów. Nagrania harmonistów i kapel ludowych ziemi radomskiej”.

pobierzdo góry

Jak ważne jest wsparcie przedsiębiorczości na terenach wiejskich, pokazuje kolejne wydanie Wieści z Mazowsza, prezentujące firmy, które otrzymały dofinansowanie od Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Za nami kolejne wydarzenia, polegające na promocji i popularyzacji produktów regionalnych i lokalnych. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas Europejskich Dni Dziedzictwa w dniu 12 września 2021 w Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry
Wyjątkowo pomysłowe, a przede wszystkim przepyszne potrawy przygotowane na bazie papryki zostały zgłoszone w konkursie przeprowadzonym przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

W ubiegłym tygodniu w Domu Kultury w Przysusze miała miejsce promocja publikacji pt. Pamiętam jak.. krótka opowieść o lokalnych smakach. Autorką publikacji jest Pani dr Agnieszka-Zarychta Wójcicka – pracownik Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

pobierzdo góry

Realizacja operacji podjęta przez Gminę Wolanów polegająca na zagospodarowaniu części działki nr 126/3 w miejscowości Sławno i wyposażenie jej w elementy urządzeń zabawowych wraz z ułożeniem mat przerostowych stanowi miejsce rekreacji i zabaw dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Wolanów.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Beneficjentów, wybranych do realizacji projektów grantowych LGD pn. „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych” na uroczyste podpisanie umów w dniu 23.09.2021 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu „Aktywne NGO” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych oraz lokalnych liderów.

pobierzdo góry

,,Jesienne grzybobranie’’ to spotkanie mające na celu kultywowanie lokalnej tradycji, jaką jest grzybobranie na terenie gminy Przytyk. 25 września w tę sobotę odbędzie się drugi etap w ramach ww. projektu, a mianowicie grzybobranie na terenach leśnych

pobierzdo góry

Wczoraj w Świetlicy Wiejskiej w Kłudnie podpisaliśmy pierwsze z umów z Beneficjentami na realizację projektów grantowych, wybranych w ramach naszego konkursu pn. „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych”. Kwota wsparcia wyniosła blisko 148 182,00 zł.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liderzy Społeczności Lokalnych" poszukuje trenerów do prowadzenia szkoleń dla szkolnych/młodzieżowych klubów wolontariackich.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Działalność LGD „Razem dla Radomki” w zakresie aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich” poszukuje wykonawców do opracowania graficznego publikacji.

pobierzdo góry

RUN-Jagodno to ekstremalne biegi wzdłuż brzegów zbiornika Jagodno już w tę sobotę. Organizatorzy gwarantują niezapomniane wrażenia i mnóstwo pamiątkowych... siniaków!

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 05.10.2021 r. w Zakrzewie.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka