UNSERER WWW
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sie
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 


Der Verein Lokale Aktionsgruppe
Gemeinsam fr Radomka e.V.

tel/fax (0 48 48) 38 58 996
zarzad@razemdlaradomki.pl


radomka Counter: 7488368


Vorstand


VORSTAND DES VEREINS

"Gemeinsam fr Radomka"


Vorstand des Vereins "Gemeinsam fr Radomka":

  1. Nowek Cezary - VORSITZENDER - cezary.nowek@razemdlaradomki.pl
  2. Wiaderek Stanisaw - STELLV. VORSITZENDER - s.wiaderek@op.pl
  3. Wrzecion Wojciech - STELLV. VORSITZENDER - wojciech.wrzecion@razemdlaradomki.pl
  4. Ofiara Ewa - SEKRETR - ewa.ofiara@razemdlaradomki.pl
  5. Fijakowski Jan - SCHATZMEISTER- janfijalkowski@gazeta.pl
  6. Dziesiska Danuta - MITGLIED - danuta.dziesinska@razemdlaradomki.pl
  7. Korba Marian - MITGLIED - marian.korba@razemdlaradomki.pl

Mitglieder des Vorstandsrates "LAG Gemeinsam fr Radomka"

  1. Biakowski Sawomir - VORSITZENDER DES RATES - zakrzew@zakrzew.pl
  2. Tomasik Tadeusz - STELLV. VORSITZENDER DES RATES -
    sekretariat@przysucha.umig.gov.pl
  3. Krzysztof Murawski - SEKRETR - gmina@wolanow.pl
  4. Witold Studziski - RATSMITGLIED - ug_wieniawa@interia.pl
  5. Dariusz Woczyski - RATSMITGLIED - wojt@przytyk.pl
  6. Jakubczyk Mariusz - RATSMITGLIED - ug_wieniawa@interia.pl
  7. Kwaniewski Jerzy - RATSMITGLIED - biblprzys@poczta.fm
  8. Mazan Janusz - RATSMITGLIED - janusz.mazan@razemdlaradomki.pl
  9. Pluta Jan - RATSMITGLIED - jan.pluta@op.pl
  10. Walczak Wojciech - RATSMITGLIED - jedlinsk@jedlinsk.pl
  11. Kowalik Jolanta - RATSMITGLIED - jolanta.kowalik@razemdlaradomki.pl
  12. Pikiewicz Piotr - RATSMITGLIED - piotr.pikiewicz@razemdlaradomki.pl
  13. Puycki Edward - RATSMITGLIED - edward.pluzycki@razemdlaradomki.pl
  14. Pilipczuk Miroslaw - RATSMITGLIED - miroslaw.pilipczuk@razemdlaradomki.pl

Die Revisionskommission des Vereins "Gemeinsam fr Radomka"

  1. Walczak Grzegorz - VORSITZENDER - jedlinsk@jedlinsk.pl
  2. uchowska Danuta - VICE VORSITZENDER - danuta.zuchowska@gmail.com
  3. Bielawska Krystyna - MITGLIED - sekretariat@przysucha.umig.gov.pl

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanw gmina zakrzew

Partner

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarw Wiejskich: Europa inwestujca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" wspfinansowana ze rodkw Unii Europejskiej w ramach poddziaania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztw biecych i aktywizacji; w ramach dziaania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objtego Programem Rozwoju Obszarw Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarzdzajca Programem Rozwoju Obszarw Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.