OUR WWW
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

Authorities of the Association


AUTHORITIES OF THE ASSOCIATION

"Together for Radomka"


Management Board Of The Association "Together for Radomka"

  1. Nowek Cezary - PRESIDENT - cezary.nowek@razemdlaradomki.pl
  2. Wiaderek Stanisław - VICE - PRESIDENT - stanislaw.wiaderek@razemdlaradomki.pl
  3. Wrzecion Wojciech - VICE - PRESIDENT - wojciech.wrzecion@razemdlaradomki.pl
  4. Ofiara Ewa - SECRETARY - ewa.ofiara@razemdlaradomki.pl
  5. Komorek Michał - TREASURER - michal.komorek@razemdlaradomki.pl
  6. Dziesińska Danuta - MEMBER - danuta.dziesinska@razemdlaradomki.pl
  7. Korba Marian - MEMBER - marian.korba@razemdlaradomki.pl

Board Members Of The Association "Together for Radomka"

  1. Białkowski Sławomir - CHAIRMAN OF THE COUNCIL - slawomir.bialkowski@razemdlaradomki.pl
  2. Tomasik Tadeusz - VICE - CHAIRMAN OF THE COUNCIL -
    tadeusz.tomasik@razemdlaradomki.pl
  3. Krzysztof Murawski - SECRETARY - krzysztof.murawski@razemdlaradomki.pl
  4. Witold Studziński - COUNCIL MEMBER - witold.studzinski@razemdlaradomki.pl
  5. Dariusz Wołczyński - COUNCIL MEMBER - dariusz.wolczynski@razemdlaradomki.pl
  6. Jakubczyk Mariusz - COUNCIL MEMBER - mariusz.jakubczyk@razemdlaradomki.pl
  7. Kwaśniewski Jerzy - COUNCIL MEMBER - jerzy.kwasniewski@razemdlaradomki.pl
  8. Mazan Janusz - COUNCIL MEMBER - janusz.mazan@razemdlaradomki.pl
  9. Pluta Jan - COUNCIL MEMBER - jan.pluta@razemdlaradomki.pl
  10. Walczak Wojciech - COUNCIL MEMBER - wojciech.walczak@razemdlaradomki.pl
  11. Kowalik Jolanta - COUNCIL MEMBER - jolanta.kowalik@razemdlaradomki.pl
  12. Pikiewicz Piotr - COUNCIL MEMBER - piotr.pikiewicz@razemdlaradomki.pl
  13. Płużycki Edward - COUNCIL MEMBER - edward.pluzycki@razemdlaradomki.pl
  14. Pilipczuk Mirosław - COUNCIL MEMBER - miroslaw.pilipczuk@razemdlaradomki.pl

Audit Committee Of The Association "Together for Radomka"

  1. Walczak Grzegorz - CHAIRMAN - grzegorz.walczak@razemdlaradomki.pl
  2. Żuchowska Danuta - VICE CHAIRMAN - danuta.zuchowska@razemdlaradomki.pl
  3. Bielawska Krystyna - MEMBER - krystyna.bielawska@razemdlaradomki.pl

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partners

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.