NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10181479


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Szynka Szlachecka i Golonka Pieczona


SZYNKA SZLACHECKA, SUROWO DOJRZEWAJĄCA GOLONKA PIECZONA
Szynka Szlachecka i Golonka Pieczona produkowane przez Przetwórstwo Mięsne "Ted" goszczą na stołach mieszkańców regionu radomskiego od wielu lat.

Szynka Szlachecka i Golonka Pieczona produkowane przez Przetwórstwo Mięsne "Ted" goszczą na stołach mieszkańców regionu radomskiego od wielu lat. Tradycja ich pochodzenia sięga lat przedwojennych, a ich smak i receptura pozostały niezmienne, ciesząc się powodzeniem szczególnie wśród klientów szukających tradycyjnego smaku polskiej wiejskiej wędliny. Wyroby cechuje atrakcyjny wygląd, aromat wędzenia oraz niepowtarzalny smak połączony z najwyższą jakością.

Golonka Pieczona - doskonała na zimno jak i na gorąco podawana z bukietem warzyw. Jej wyjątkowy smak wydobywający się z naturalnych przypraw, połączony z najwyższa jakością ,cieszy podniebienia klientów. Szynka Szlachecka produkowana jest z myślą o klientach, którzy cechują sobie najwyższą jakość. Jest produktem tradycyjnym, pozbawionym sztucznych barwników i fosforanów. Jej wyjątkowy, niepowtarzalny smak wydobywa się z wyselekcjonowanych elementów surowca i naturalnych przypraw.

Są one produktami zawierającymi witaminy z grupy B. Wspomagają one układ nerwowy i poprawiają przemianę materii. Zawarte w nich żelazo - poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia odporność. Zawierają również składniki mineralne - głównie wapń, fosfor i cynk, magnez i siarkę, która jest niezbędna do wzmocnienia włosów i paznokci, zapewnia gładką i zdrową skórę.

Firma "TED" Przetwórstwo Mięsne, założona przez jej właściciela Tadeusza Sitarskiego w 1993 roku, to prężna i stale rozwijająca się firma produkująca szeroką gamę wyrobów wędliniarskich wytwarzanych wg nowoczesnej technologii produkcji, wzmocnionej tradycją masarskiego rzemiosła. Wyroby cechuje atrakcyjny wygląd, aromat wędzenia oraz niepowtarzalny smak połączony z najwyższą jakością. Aktualnie specjalnością zakładu jest szeroki wachlarz wysokogatunkowych wędzoneki kiełbas, produkowanych z najszlachetniejszych gatunków mięsa wieprzowego, pochodzącego od sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych.

PRZETWÓRSTWO MIĘSNE "TED"
TADEUSZ SITARSKI
UL. Słowackiego 23
26-650 Przytyk
www.ted.com.pl

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.