Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14257052


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Promowanie idei sieci Dziedzictwa Kulinarnego na obszarze Południowego Mazowsza

O projekcie Aktualności Konkurs kulinarny Zamówienia Materiały do pobrania Kontakt

Zamówienia

Zapytania ofertowe: Opracowanie i wprowadzenie danych do aplikacji mobilnej.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę na Opracowanie i wprowadzenie danych do aplikacji mobilnej na smartfonadotyczące projektu "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego opracowania i wprowadzenia danych do aplikacji mobilnej znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 1
Zapytania ofertowe: Projekt i wykonanie statuetek z grawerytem.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę projektu i wykonaniastatuetek z grawerytem na potrzeby konkursu Na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza dotyczące projektu "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego projektu i wykonaniastatuetek z grawerytemznajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 2
Zapytania ofertowe: Projekt i wykonanie statuetek szklanych z grawerytem.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę projektu i wykonaniastatuetek szklanych z grawerytem na potrzeby konkursu Na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza dotyczące projektu "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego projektu i wykonaniastatuetek szklanych z grawerytem znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 3
Zapytania ofertowe: Realizacja cateringu na seminariumdotyczącym sprzedaży i marketingu produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę na realizację cateringu, na potrzeby organizacji seminariumdotyczącym sprzedaży i marketingu produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza pn. "Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona." w projekcie "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego przygotowania poczęstunku dla uczestników seminarium, znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ (format:docx, rozmiar: 93KB)
Ogłoszenie: Wybór wykładowcy na seminarium, któredotyczyć będzie sprzedaży i marketingu produktów tradycyjnych i lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza, realizowanym w projekcie: Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza.

W zawiązku z realizacją zadania publicznego "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza." dofinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego - Stowarzyszenie "Razem dla Radomki poszukuje wykładowcy do prowadzenia wykładu w następującym zakresie tematycznym:Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona.

Dokumenty aplikacyjne - ogłoszenie

CV, list motywacyjny wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji, wykaz przeprowadzonych szkoleń, ew. referencje, listy polecające prosimy wysyłać na adres e-mail: promocja@razemdlaradomki.pl wpisując w tytule "Oferta - Wykład Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona."

Dokumenty można także przesyłać pocztą na adres: Janiszew, ul. Zielona 127 (26-652Zakrzew) ". Dokumenty można przesyłać do dnia 20.11.2017 r. W przypadku przesłania dokumentów drogą pocztową decyduje data rejestracji w Biurze projektu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pobierz OGŁOSZENIE (format:docx, rozmiar: 64KB)

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka