NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7614449


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Promowanie idei sieci Dziedzictwa Kulinarnego na obszarze Południowego Mazowsza

O projekcie Aktualności Konkurs kulinarny Zamówienia Materiały do pobrania Kontakt

Zamówienia

Zapytania ofertowe: Opracowanie i wprowadzenie danych do aplikacji mobilnej.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę na Opracowanie i wprowadzenie danych do aplikacji mobilnej na smartfonadotyczące projektu "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego opracowania i wprowadzenia danych do aplikacji mobilnej znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 1
Zapytania ofertowe: Projekt i wykonanie statuetek z grawerytem.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę projektu i wykonaniastatuetek z grawerytem na potrzeby konkursu Na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza dotyczące projektu "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego projektu i wykonaniastatuetek z grawerytemznajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 2
Zapytania ofertowe: Projekt i wykonanie statuetek szklanych z grawerytem.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę projektu i wykonaniastatuetek szklanych z grawerytem na potrzeby konkursu Na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza dotyczące projektu "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego projektu i wykonaniastatuetek szklanych z grawerytem znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ 3
Zapytania ofertowe: Realizacja cateringu na seminariumdotyczącym sprzedaży i marketingu produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza.

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zwraca się z zapytaniem o cenę na realizację cateringu, na potrzeby organizacji seminariumdotyczącym sprzedaży i marketingu produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza pn. "Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona." w projekcie "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza".

Szczegółowe informacje nt. realizacji zamówienia dotyczącego przygotowania poczęstunku dla uczestników seminarium, znajdują się w poniżej przedstawionej specyfikacji.

Zadanie publiczne pn. "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza" współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Pobierz ZAPYTANIE O CENĘ (format:docx, rozmiar: 93KB)
Ogłoszenie: Wybór wykładowcy na seminarium, któredotyczyć będzie sprzedaży i marketingu produktów tradycyjnych i lokalnych wytwarzanych na terenie Mazowsza, realizowanym w projekcie: Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza.

W zawiązku z realizacją zadania publicznego "Promowanie Idei Sieci Dziedzictwa Kulinarnego na Obszarze Południowego Mazowsza." dofinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego - Stowarzyszenie "Razem dla Radomki poszukuje wykładowcy do prowadzenia wykładu w następującym zakresie tematycznym:Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona.

Dokumenty aplikacyjne - ogłoszenie

CV, list motywacyjny wraz z upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji, wykaz przeprowadzonych szkoleń, ew. referencje, listy polecające prosimy wysyłać na adres e-mail: promocja@razemdlaradomki.pl wpisując w tytule "Oferta - Wykład Sprzedaż bezpośrednia, marginalna, lokalna i ograniczona."

Dokumenty można także przesyłać pocztą na adres: Janiszew, ul. Zielona 127 (26-652Zakrzew) ". Dokumenty można przesyłać do dnia 20.11.2017 r. W przypadku przesłania dokumentów drogą pocztową decyduje data rejestracji w Biurze projektu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pobierz OGŁOSZENIE (format:docx, rozmiar: 64KB)

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.