NASZE STRONY
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en

german

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5700377

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Praca

Praca w Stowarzyszeniu

LGD Razem dla Radomki

Praktyki w Biurze LGD "Razem dla Radomki"

Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" zaprasza na bezpłatne praktyki studenckie na stanowisku pracownik biurowy w projekcie finansowanym ze środków unijnych.

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie z zakresu tematyki związanej z funduszami unijnymi, poznać specyfikę pracy w III sektorze oraz pozyskać cenne doświadczenie przydatne do rozwoju kariery zawodowej, to jest to oferta skierowana dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne zespołu;
  • Pomoc w organizacji konferencji, seminariów, warsztatów;
  • Wyszukiwanie informacji, tworzenie artykułów prasowych, redakcja biuletynów, informacji;
  • Udział w przygotowaniu wniosków związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych;
  • Zapoznanie się z działaniami Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszaru Wiejskich;
  • Wsparcie w budowie wizerunku LGD i promocji obszarów wiejskich terenu gmin należących do LGD "Razem dla Radomki";

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Status studenta;
  • Otwartość na ludzi i nowe rozwiązania;
  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Biegła znajomość komputera, w tym umiejętność pracy w MS Office;
  • Chęć poznania specyfiki pracy projektowej związanej z tematyką funduszy unijnych;

Zapewniamy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy związanej z funduszami unijnymi;
  • Referencje po zakończonym programie praktyk;
  • Zdobycie cennego doświadczenia;

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" jest organizacją pozarządową, współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4-LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, działającą na rzecz rozwoju obszaru gmin: Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Praktyki mają charakter nieodpłatny. Czas trwania praktyk oraz data rozpoczęcia praktyk ustalana jest indywidualnie. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: zarzad@razemdlaradomki.pl, lub dostarczenie osobiście do Biura mieszczącego się w Radomiu, przy ul. Wernera 9/11 w Radomiu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 48 38 58 996.

Oferty stażu (ważne do dnia 28.01.2010 r.)

  1. Referent - Pracownik biurowy
  2. Referent - Sekretariat

Kandydaci składający dokumenty aplikacyjne muszą być zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne.

Prosimy o składanie dokumentów (CV i list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska) na adres: zarzad@razemdlaradomki.pl w temacie maila wpisując informację: Staż w LGD "Razem dla Radomki" lub osobiście w biurze Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w Radomiu, ul. Wernera 9/11 do dnia 28 stycznia 2010 r. do godziny 16:00.

Informacje o wynikach naboru (31.08.2009r.):

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działałania "Razem dla Radomki" informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na niżej wymienione stanowiska zostali wybrani:

  1. Kierownik Biura LGD - Cezary Nowek (zamieszkały: gmina Zakrzew)
  2. Specjalista ds. koordynowania projektów - Dorota Wąsik (zamieszkała - Radom)
  3. Specjalista ds. promocji i projektów miękkich - Arkadiusz Ostrowski (zamieszkały - Radom)
  4. Specjalista ds. organizacji i finansów - Monika Senator - Przychodzień (zamieszkała - gmina Przytyk)

Oferty pracy (ważne do 18.08.2009r.)

Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia do dnia 18.08.2009r. do godz. 14.00 pod adresem: ul. Wernera 9/11, 26 - 600 Radom, w zamkniętej kopercie z napisem Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" - oferta konkursowa.

szlak stefana szyllera

więcej: Partnerskie Mazowsze LGD

enrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.