NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11191545


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Polędwica olchowa z masarni "Czapla"


Polędwica olchowa z masarni "Czapla"


Polędwica olchowa z masarni Czapla

Polędwica jest produktem tradycyjnie wyrabianym przez pokolenia, a jej smak Masarnia "Czapla" chce podtrzymywać, przekazywać i promować w dzisiejszych czasach. Receptura wykonania polędwicy olchowej była przekazywana z dziada pradziada. Naturalne sposoby wędzenia dymem olchowym, brak konserwantów i sztucznych substancji, a także poddanie procesowi leżakowania w zalewie ziołowej sprawia, że wyrób ten ma niepowtarzalny i soczysty smak.

Masarnia "CZAPLA" to mała, rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży masarskiej wywodząca się z Jedlińska w województwie mazowieckim. Produkty "Czapla" to wysokiej jakości wędliny, które kierowane są do najbardziej wymagających klientów ceniących naturalność wyrobów i wyborny smak.

W masarni produkowane są wędliny, których receptury przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu wyroby posiadają oryginalny smak, a zarazem przez Klientów postrzegane są jako produkty wyjątkowe. Jak mówią właściciele Masarni Czapla: "Chcemy dać naszym Klientom to co najlepsze, dlatego kierujemy do nich produkty specjalne. Z myślą o nich powstały produkty z serii "Olchowe", które swoją naturalnością i smakiem dają naszym Klientom to co najlepsze. Produkty te pozbawione są sztucznych konserwantów, przygotowywane są tylko i wyłącznie na bazie naturalnych mieszanek ziołowych. Do ich produkcji używamy surowców najlepszego pochodzenia od polskich hodowców.

W skład wyrobów "Olchowych" wchodzą produkty takie jak: szynka olchowa, boczek olchowy, baleron olchowy i polędwica olchowa. Są to produkty kierowane do osób, które chcą nie tylko mieć pewność, że kupują smaczny produkt, ale także do tych, którzy chcą mieć pewność, że kupują zdrowy produkt. Wyroby "olchowe" mogą spożywać wszyscy od dzieci po osoby starsze, a także osoby cierpiące na uczulenia od konserwantów i dodatków pokarmowych.

Polędwica olchowa była nominowana do konkursu "Perła powiatu 2016" jako produkt roku oraz otrzymała nagrodę w konkursie na najlepsze produkty, oraz otrzymała Laur Lokalnej Grupy Działania "Razem dla Radomki".

"Czapla" Mateusz Czapla ul. Stawna 3, 26-660 Jedlińsk

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.