Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12729943


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Październik 2020Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o wynikach konkursu, w którym przeznaczyła wsparcie w kwocie 6000,00 zł na realizację 5 małych inicjatyw.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu „Aktywne NGO” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych oraz lokalnych liderów.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „RADOMKA” wraz z LGD "Razem dla Radomki" zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę lokalną przygotowaną z papryką.

pobierzdo góry

Zachęcamy do posłuchania audycji nagranej w Radiu Radom na temat konkursu LGD pt. „Aktywne NGO” ” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych oraz lokalnych liderów.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych" poszukuje trenerów do prowadzenia szkoleń dla szkolnych/młodzieżowych klubów wolontariackich.

pobierzdo góry

Już w sobotę odbędzie się po raz ósmy „pogoń” za lisem i biesiada myśliwsko-jeździecka organizowana przez Stajnię Carino w Gulinie (gm. Zakrzew) na którą serdecznie zapraszamy.

pobierzdo góry

W związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” – zwracamy się z zapytaniem o cenę dotyczącą wynajmu Sali widowiskowej, w której zorganizowana zostanie Gala Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

pobierzdo góry

Prezentujemy Państwu relację fotograficzną z wizyty telewizyjnej Wieści z Mazowsza, która przygotowując materiał o aktywności LGD „Razem dla Radomki” odwiedziła uczestników naszych warsztatów i beneficjentów działań PROW2014-2020.

pobierzdo góry

Zderzenia Pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturowej i integracji międzypokoleniowej do inicjatywa naszego Stowarzyszenia którą realizujemy od miesiąca września w 4 miejscowościach.

pobierzdo góry

W piątek w Skrzynnie przeprowadzone w ramach projektu LGD zostały pierwsze zajęcia fotograficzne, w którym udział wzięły obok seniorów – osoby młodsze, które pod okiem Fotografa poznają podstawy fotografii i realizacji nagrań filmów.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury 104 numeru biuletynu LGD „Razem dla Radomki” w którym prezentujemy najważniejsze inicjatywy i działania realizowane przez nasze stowarzyszenie w okresie ostatnich 3 miesięcy.

pobierzdo góry

Poszukujemy osób/firm do wystąpienia w charakterze prelegentów na Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki" poszukuje zespołów muzycznych współpracujących z organizacjami pozarządowymi do wykonania programu artystycznego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki informuje o możliwości składania wniosków w ramach konkursu, w którym przyznajemy premie w kwocie 50 000,00 zł na rozpoczęcie nowych działalności gospodarczych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki" poszukuje Konferansjera do prowadzenia wydarzenia artystycznego w dniu 23.10.2020 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" kieruje zapytanie o cenę dotyczącą wykonania grawertonów/statuetek dla laureatów konkursu Aktywne NGO.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" w związku z organizacją Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu poszukuje wykonawcy usługi cateringu.

pobierzdo góry

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, ogłoszenia w powiecie radomskim czerwonej strefy (od 17.X.2020 ) wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z biurem LGD Razem dla Radomki.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia ostatniego wydania programu internetowego „Wieści z Mazowsza” przygotowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego w którym opowiadamy o projektach realizowanych przez nasze Stowarzyszenie.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” kieruje zapytanie o cenę dotyczącą dostarczenia artykułów spożywczych.

pobierzdo góry

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu pn. „Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych” zwraca się z zapytaniem dotyczącym przygotowania certyfikatów.

pobierzdo góry

Za nami druga Gala Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, którą Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” zorganizowało w dniu 23 października w Domu Kultury w Przysusze.

pobierzdo góry

Przekazujemy w Państwa ręce 105 numer Biuletynu Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, zachęcając do jego lektury i zapoznaniem z obecnymi działaniami LGD.

pobierzdo góry

W siedzibie Piekarni WACYN przy ulicy Szafirowej 55 w Wacynie, miało miejsce uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w postaci: nadbudowy biura, wybudowania chłodni i garowni (komory do końcowego rozrostu ciasta).

pobierzdo góry

Wyjątkowo pyszne i cieszące oczy swoim wyglądem potrawy przygotowane z produktu tradycyjnego Papryki Przytyckiej zostały zgłoszone na konkurs na najlepsze potrawy i dania z papryką

pobierzdo góry

Zachęcamy do obejrzenia relacji opublikowanej w TV Dami z II Gali Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, którą LGD „Razem dla Radomki” zorganizowało w dniu 23 października 2020 r. w Przysusze.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki informuje o możliwości składania wniosków w ramach konkursu, w którym przyznajemy premie w kwocie 50 000,00 zł na rozpoczęcie nowych działalności gospodarczych.

pobierzdo góry

Od 29 października do 30 listopada 2020 r. rolnicy mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o „Premię na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” w ramach PROW 2014-2020.

pobierzdo góry

Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłosił otwarty konkurs ofert na dofinansowanie - ze środków pochodzących z budżetu państwa - zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.