NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8898701


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Zrealizowane projekty


Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w miejscowości Wola Więcierzowa

Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w miejscowości Wola Więcierzowa

Wnioskodawca: Gmina i Miasto Przysucha

Projekt realizowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki", działanie: Odnowa i Rozwój Wsi. Projekt zakończony w maju 2011 r.

26 maja 2011 r. uroczyście oddany do użytku został Wiejski Ośrodek Kultury w Woli Więcierzowej. Budynek został wybudowany i wyposażony dzięki środkom otrzymanym z Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Celem budowy takiego obiektu jest stworzenie warunków do zaspokajania potrzeb z zakresu kultury oraz umożliwienie rozwoju tożsamości mieszkańcom Woli Więcierzowej.

Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w miejscowości Wola Więcierzowa Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w miejscowości Wola Więcierzowa Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w miejscowości Wola Więcierzowa

Wiejski Ośrodek Kultury kosztował ponad 423 tysiące złotych, z czego 252 tysiące złotych gmina uzyskała ze środków unijnych. Jest to murowany, parterowy budynek z przestronną salą główną i pomieszczeniami przygotowanymi dla potrzeb biblioteki i zajęć świetlicowych. Znajdują się w nim pomieszczenia gospodarcze, socjalne oraz sanitarne. Placówka jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Zostawała wybudowana na 255 m2 powierzchni i wyposażona w nowoczesny sprzęt RTV, audio-video, 4 zestawy komputerowe z oprogramowaniem, monitory LCD oraz sprzęt sportowy. Zakupiono również meble (krzesła, biurka, regały, szafy, meble ogrodowe) oraz wyposażenie socjalno-kuchenne.

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.