finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Lokalni Liderzy

Ewa Ofiara

Ewa Ofiara

jest jedną z najaktywniejszych osób działających na rzecz lokalnej społeczności w gminie Jedlińsk

Ewa Ofiara jest jedną z najaktywniejszych osób działających na rzecz lokalnej społeczności w gminie Jedlińsk. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Warszawie. Obecnie pracuje w Domu Pomocy Społecznej w Jedlance. Mieszka w Bierwcach.

Ewa Ofiara w samorządzie gminy Jedlińsk jest od 2002 roku. Pełni funkcję przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu. W Związku Gmin „Radomka”, który powstał w 1997 roku pełni funkcję przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. Działania Związku Gmin Radomka ukierunkowane są w szczególności na wykonywanie zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska, a w szczególności: opracowanie i realizacji programu retencji rzeki Radomki i jej dopływów. Natomiast w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” które aktywnie działa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Ewa Ofiara pełni funkcję sekretarza zarządu.

Pani Ewa Ofiara została wybrana najpopularniejszą radną samorządu gminy Jedlińsk w głosowaniu czytelników gazety „Echa Dnia”. Uczestniczy również w wielu wydarzeniach i projektach realizowanych na rzecz wsi Bierwce. Jednym z najważniejszych projektów na które w 2010 r. udało się Gminie Jedlińsk uzyskać dofinansowanie – jest budowa nowej szkoły w Bierwcach . – Może komuś wydawać się dziwne, że chcemy budować szkołę podstawową w małej miejscowości, skoro w innych gminach właśnie likwiduje się takie placówki. Moim zdaniem warto właśnie inwestować w nasze mniejsze miejscowości. W naszej gminie przybywa młodych ludzi, którzy wyprowadzają się na przykład na wieś z Radomia. Oni wiążą swoją przyszłość z naszą gminą – uważa Ewa Ofiara.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content