finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Niezwykłe miejsce utworzone z dotacji od LGD Razem dla Radomki: Klub Malucha Przytulisie

25.09.2022 | Bez kategorii

Serdecznie polecamy Państwu niezwykle miejsce na mapie naszego regionu, które powstało w Wolanowie w ramach dofinansowania – premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej udzielonej przez nasze LGD Razem dla Radomki.
Klub Malucha Przytulisie prowadzony przez Panią Magdalenę Gospodarczyk to klub dziecięcy na wzór żłobka, świadczący opiekę dzienną nad dziećmi w wieku 1-3 lat. Jest to jednak miejsce wyjątkowe, bo opieka opiera się na bliskościowym nurcie wychowawczym, tzw. Rodzicielstwie Bliskości, gdzie Opiekunka jest towarzyszem dziecka. Wspiera je w zainteresowaniach, uczy się komunikacji z każdym dzieckiem osobno, aby w jak najlepszy sposób odczytać i zaspokoić jego potrzeby. Bliskościowy Klub Malucha PrzytuliSie wprowadza także elementy pedagogiki Montessori, wspierając dzieci w samodzielności.
Wartością nadrzędną jest tu szacunek do dziecka i jego i emocji. Adaptacja odbywa się z udziałem rodzica i jest dostosowana indywidualnie do potrzeb dziecka. Nie ma żadnego przymusu: nawet do spania i jedzenia o konkretnej porze. A wszystko po to, by rozwój dziecka (zarówno fizyczny jak i psychiczny) przebiegał w naturalnym, indywidualnym rytmie. 🤱🧸
Atuty Klubu to: opieka w nurcie bliskości, opieka w nurcie bliskości; adaptacja w obecności rodzica; elementy pedagogiki Montessori; codziennie spędzany czas na dworze; zdrowa, bezcukrowa dieta; mała grupa, zróżnicowana wiekowo; ZERO PRZYMUSU; zajęcia dodatkowe: alpako terapia, dogoterapia, gordonki. Zapisy i rezerwacja miejsc cały rok! 👧🧒
BLISKOŚCIOWY KLUB MALUCHA PRZYTULISIE
UL. RYNEK 13, 26-625 WOLANÓW
TEL. 535 50 32 50
Dofinansowanie przyznane przez Stowarzyszenie Razem dla Radomki ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content