NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12418139


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

27.10.2020 r.

Uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji rozbudowy Piekarni WACYN. Projekt dofinansowany przez LGD Razem dla Radomki.

W siedzibie Piekarni WACYN przy ulicy Szafirowej 55 w Wacynie, miało miejsce uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w postaci: nadbudowy biura, wybudowania chłodni i garowni (komory do końcowego rozrostu ciasta). Inwestycja otrzymała dofinansowanie dzięki wsparciu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” przekazanego w ramach konkursu dla działania „Rozwój Istniejących Przedsiębiorstw” w ramach unijnych funduszy dla działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość przyznanej pomocy wyniosła 200 000,00 zł. Właścicielami firmy są Ewa Brzezińska i Andrzej Karczewski.

-Piekarnia WACYN powstała w 1990 r. ale posiada już własne tradycje. Od chwili powstania, wygląd firmy bardzo się zmienił. Powstał nowoczesny park maszynowy, który pozwala wdrażać nowe technologie oraz ułatwiać pracę pracownikom, aby stawała się lżejsza i bardziej bezpieczna.

- "Przez te lata opracowaliśmy własne technologie oraz tajniki produkcji, które to sprawiły, że pieczywo z „Wacyna" cieszy się dobrą renomą" powiedziała Ewa Brzezińska - współwłaścicielka Piekarni WACYN. Uczestnicy otwarcia mieli okazję zwiedzić halę produkcyjną, gdzie Pani Ewa Brzezińska i Pan Andrzej Karczewski opowiedzieli o produkcji chleba i jego rodzajach. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Zakrzew - Leszek Margas oraz Pracownicy Biura LGD Razem dla Radomki.

Operacja pn. „Wzrost konkurencyjności piekarni Wacyn na rynku regionalnym” realizowana przez Piekarnię WACYN Ewa Brzezińska Andrzej Karczewski s.c. została dofinansowana przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.