NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11158851


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

07.07.2020 r.

Zapraszamy na szkolenie z zakresu przygotowania wniosków dla naboru: Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa. 13.07.2020 r.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu przygotowania wniosku i dokumentacji związanych z trwającym konkursem w zakresie Rozwoju Istniejącego Przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się 13 lipca 2020 r. (poniedziałek) o godzinie 11.00 w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie, (Słowików 100, 26-650 Przytyk).

Szkolenie ma na celu przygotowanie wnioskodawców do wypełnienia formularza wniosku o przyznanie pomocy i biznesplanu, prezentacje głównych założeń i zakresu wsparcia dla ogłoszonego naboru wniosków w ramach działania „Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa” realizowanego w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie obecności wysyłając informację – maila na adres zarzad@razemdlaradomki.pl. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy również wszystkich uczestników o przestrzeganie norm bezpieczeństwa (noszenie maseczek i zachowanie dwumetrowych odstępów w przygotowanych na sali miejscach szkoleniowych).

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.