NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9586853


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

11.07.2019 r.

Superpuchar Polski Beach Ball w Przysusze już jutro.

Już w piątek rusza piąty turniej Beach Ball. Po rocznej przerwie zawody w Przysusze rozegrają już nie tylko siatkarze. Po raz pierwszy w historii do rywalizacji w tej miejscowości przystąpią także pary siatkarek, a wszyscy będą mierzyć się o Superpuchar Polski. Do niewielkiej miejscowości pod Radomiem przyjedzie czołówka krajowych par siatkówki plażowej, ale i nie tylko. Turniej będzie mieć charakter międzynarodowy, ponieważ do Przysuchy wybierają się też pary m.in. z Czech i Litwy.

Ostatnie dni w Przysusze upływały pod znakiem ciężkiej pracy i budowy infrastruktury turniejowej. Przygotowania do Superpucharu Polski Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019 szły pełną parą i tak naprawdę pozostały już tylko kosmetyczne poprawki przed startującymi w piątek zawodami. Jeśli chodzi o sam turniej wiadomo już, że nad zalew Topornia przyjedzie czołówka polskich par plażowych kobiet i mężczyzn. Mimo że jednocześnie będzie odbywać się także inny turniej liderzy i liderki rankingu mistrzostw Polski, a także zawodniczki i zawodnicy z kolejnych miejsc zawitają do Przysuchy.

W sumie do turnieju męskiego zgłosiło się 29 par, natomiast o Superpuchar kobiet walczyć będzie 15 duetów. Co ciekawe w zawodach zagrają teamy zagraniczne. W turnieju siatkarek z dziką kartą wystąpi Kubickova/Kvapilova, która na co dzień walczy na światowych plażach i niedawno wywalczyła srebrne medale w dwugwiazdkowym turnieju World Tour w chińskim Qidong. W Przysusze na piasek zagra też męska dwójka z Czech Hadrava/Dzavoronok. Obu zawodników wszyscy kojarzą z występów w hali. Drugim zagranicznym duetem w turnieju siatkarzy będą Litwini Petravicius/Vaskelis, dla których będą to drugie w tym sezonie zawody w Polsce. Wcześniej para litewska zajęła piąte miejsce w Płocku.

Co wyróżnia też przysuskie zmagania spośród pozostałych turniejów eliminacyjnych mistrzostw Polski w tym sezonie, to pula nagród. Zarówno w przypadku turnieju kobiet, jak i mężczyzn rywalizacja toczyć się będzie o najwyższą pulę, a co za tym idzie także liczbę punktów do rankingu. Siatkarze walczyć będą o pulę w wysokości 30 000 zł oraz nagrody rzeczowe o wartości 5000 zł. W turnieju siatkarek pula nagród rzeczowych jest taka sama, natomiast pula nagród pieniężnych to 20 000 zł. Zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn wybrani zostaną MVP całego turnieju, którzy otrzymają nagrodę w wysokości 1000 zł. Mnogość atrakcji to również mocna strona turnieju Beach Ball w Przysusze. Przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i Ministerstwem Sportu i Turystyki zorganizowany zostanie piknik, który obfitować będzie w strefy aktywności od Zumby i fitnessu, przez siatkówkę plażową, aż po bardzo ciekawy skimbording i wiele innych zajęć dla całych rodzin.

Rozgrywki Superpucharu Polski Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019 wystartują w piątek o godzinie 9:00. Rozpoczęcie ostatnich meczów tego dnia zaplanowano na godzinę 18:00. W takich samych godzinach zmagania toczyć się będą w sobotę. Niedzielę o godzinie 9:00 otworzą ćwierćfinały mężczyzn, o godzinie 14:00 rozegrany zostanie Charytatywny Mecz Gwiazd, w czasie którego odbędą się licytację wielu ciekawych pamiątek przekazanych m.in. przez reprezentantów Polski – zarówno halowych, jak i plażowych. Około godziny 17:30 zmagania zakończy uroczysta ceremonia medalowa, a po niej zaplanowano ostatni punkt w programie wydarzenia – Galę Disco Polo.

k
pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.