NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9586815


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

27.06.2019 r.

Family Drift w Jedlińsku.

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca w Jedlińsku będzie Jadar Family Drift. To cykliczna impreza motoryzacyjna połączona z akcją charytatywną. Tematem przewodnim jest drift, czyli pokazowa jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu. Główną atrakcją imprezy jest Taxi Drift, czyli przejazd samochodem driftingowym w fotelu pasażera, a uczestnicy będą mogli pomóc malutkiej Idze.

W trakcie imprezy przewidzianych jest wiele atrakcji związanych z motoryzacją. Będzie oczywiście taxi drift - przejazd w fotelu pasażera wyczynowym samochodem driftingowym, ale też pokazy driftu w wykonaniu kierowców z całej Polski, czy nawet pokaz driftu ciężarówkami driftingowymi. Będzie także symulator jazdy motocyklem na jednym kole oraz  pokaz stuntu - wyczynowej jazdy motocyklem na jednym kole. Chętni będą mogli obejrzeć wystawy statyczne samochodów tuningowanych i oraz motocykli. Odważniejsi będą mogli wybrać przelot śmigłowcem i motoparalotnią. Będzie także FLY TAXI czyli przelot helikopterem. Nie zabraknie zbiórki krwi w mobilnym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia. „Jadar Family Drift” ma charakter pikniku rodzinnego, więc na placu będą także stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wesołe miasteczko.

Podczas każdej edycji imprezy przeprowadzana jest na cele charytatywne. Do tej pory udało się zebrać ponad 40 tysięcy złotych, które zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację osób potrzebujących z terenu gminy Jedlińsk. Również tegoroczna impreza będzie miała charakter pomocowy. Zbiórka ma formę rozprowadzania cegiełek, a każdy darczyńca, który wesprze akcję ma możliwość przejechania się podczas imprezy w fotelu pasażera z samochodu driftingowego (tzw. taxi drift).

W tegorocznej edycji Jadar Family Drift będziemy pomagać malutkiej Idze, która ma chore serduszko. Iga ma 3 miesiące. Urodziła się w 36. tygodniu ciąży ze złożoną wadą serca. Niestety wada jest na tyle skomplikowana, że nie można przywrócić prawidłowej anatomii. Leczenie chirurgiczne jest bardzo trudne i wymaga przeprowadzenia co najmniej trzech operacji. Przed Igą jeszcze dwie operacje oraz długie, skomplikowane i kosztowne leczenie. Będzie jej można pomóc świetnie bawiąc się na Jadar Family Drift.

Informacje: Echo Dnia

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.