NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8132874


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

02.07.2018 r.

Dotacje na małe inicjatywy do 5000,00 zł w Mazowsze Lokalnie

Rusza nowa edycja konkursu grantowego FIO Mazowsze Lokalnie, skierowanego na realizację inicjatyw oddolnych, wsparcia grup samopomocowych i rozwój organizacji. Termin naboru wniosków trwa od 5 do 19 lipca 2018 r.

W tegorocznej edycji konkursu FIO – Mazowsze Lokalnie chcemy przede wszystkim wspierać działania w gminach, w których w poprzednich latach nie było projektów dofinansowanych w ramach naszego konkursu. Takie miejsca nazywamy białymi plamami – ich listę można znaleźć tutaj. Chcemy przeznaczyć na dofinansowanie projektów z tych miejsc około 25% środków.

Jednak do składania wniosków zapraszamy grupy i organizacje ze wszystkich gmin województwa mazowieckiego – każdy ma szansę dostać dotację. Aby zrealizować cel tej edycji zorganizujemy tzw. inspiratoria. Co to takiego? Są to spotkania, które planujemy przeprowadzić w każdym powiecie, w którym znajdują się gminy stanowiące tzw. białe plamy. Podczas inspiratoriów zaprezentujemy dobre praktyki realizowania projektów zaczerpnięte z poprzednich edycji. Mamy nadzieję, że te spotkania skłonią uczestników do stworzenia projektów.

Kontynuacją pracy rozpoczętej podczas inspiratoriów będą konsultacje. Ich cel to wsparcie grup, które postanowiły wziąć udział w konkursie. Podczas konsultacji pomożemy dopracować pomysł i przygotować wniosek.

Zachęcamy do przeczytania Poradnika Wnioskodawcy, gdzie znajdziecie wiele przydatnych wskazówek, a także do osobistego kontaktu w wypadku pytań lub wątpliwości.

Źródło: www.mazowszelokalnie.pl.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.