NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8293674


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

15.05.2018 r.

Rozpoczęły się warsztaty artystyczne w Jedlińsku finansowane w ramach projektu grantowego LGD.

W ramach wybranych przez LGD „Razem dla Radomki” inicjatyw dla projektu grantowego, rozpoczęły się warsztaty artystyczne w gminie Jedlińsk. Za nami pierwsze warsztaty z origami modułowego, które odbyły się Świetlicy w Nowych Zawadach w ramach inicjatywy pn. „Rozwój potencjału mieszkańców gm. Jedlińsk poprzez Kulturę i Sztukę” - Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Rak”, prowadzonego we współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku.

W tym tygodniu organizatorzy zapraszają na warsztaty bibułkarskie do Lisowa (Świetlica Wiejska, czwartek -17.05.2018 r. godz. 16.30) oraz na warsztaty scrapbookingu, które odbędą się w piątek 18.05.2018 r., o godzinie 15.00 w Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, ul. Krótka 1). Ostatnie z zajęć warsztatowych, związane z origami modułowym zaplanowane są na dzień 24.05.2018 r. w Ludwikowie.

Projekt ten skierowany jest do całego społeczeństwa w tym grup defaworyzowanych . W ramach projektu odbędą się dwa wydarzenia kulturalne i działania warsztatowe. Projekt przede wszystkim będzie nakierowany na ukazanie i upowszechnianie edukacji, jako podstawowej formy i metody wpływającej na rozwój kapitału społecznego, pozwoli wzbogacić ofertę kulturalną dla mieszkańców gminy wiejskiej a także spowoduje poprzez wartościowe działania podniesienie kompetencji kulturowych. Działania projektowe przyczynią się do integracji i aktywizacji mieszkańców w rożnym wieku i z różnych grup społecznych a co najważniejsze osoby z grup defaworyzowanych będą miały okazję znaleźć się w przestrzeni w której będą współdziałać w sposób aktywny i twórczy.

Realizacja pn. ,,Rozwój potencjału mieszkańców gm. Jedlińsk poprzez Kulturę i Sztukę” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego poprzez społeczność” objętego programem PROW na lata 2014-2020, w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich .

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.